:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
galiba ben:)
blue_belial
alındıysan eger benı tanımıyosun demektır neyse
esprı yapmıstım dememe gerek yok herhalde
MaNeSiA
blue_belial Adlı Kullanıcıdan Alıntı:alındıysan eger benı tanımıyosun demektır neyse
esprı yapmıstım dememe gerek yok herhalde
merak etme alınamdımSmile
ztn herkesin zevki farklıdır belkide sana göre çirkinimdirBig Grin
ztn tel zayıf çekmişBig Grin
aslında 68 kiloyum:yikildim:
Ara
ÐŽeşaren
Canım çok güzel ve tatlısın Smile

Rabb'im seni sevdiklerine bağışlasın ..MaşAllah ..
Ara
MaNeSiA
SevDa YürekLi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Canım çok güzel ve tatlısın Smile

Rabb'im seni sevdiklerine bağışlasın ..MaşAllah ..
saol:$
utandım valla
Ara
CartéL
Kar yemek değilde karda yürümeye bayılırım ... Hani gırc gırc ses çıkarıyor yaa süper bir ses yaa insana çok huzur veriyor cidden ... Tabi yağmurda yürümenin tadı bambaşkadır ..
Bu arada sizden bahsetmeden geçemiyecem , bir güzelliğin karşısında söylenmiş en müthiş cümlelerden biri " Yağmurun neden yağmadığı belli oluyor " kelamı sizin için söylenmiş olsa gerek ...
Allah Daima Sevdiklerinle Karşılaştırsın ...
Ara
MaNeSiA
CartéL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Kar yemek değilde karda yürümeye bayılırım ... Hani gırc gırc ses çıkarıyor yaa süper bir ses yaa insana çok huzur veriyor cidden ... Tabi yağmurda yürümenin tadı bambaşkadır ..
Bu arada sizden bahsetmeden geçemiyecem , bir güzelliğin karşısında söylenmiş en müthiş cümlelerden biri " Yağmurun neden yağmadığı belli oluyor " kelamı sizin için söylenmiş olsa gerek ...
Allah Daima Sevdiklerinle Karşılaştırsın ...

valla yağmurla alakm yokBig Grin
sadece tatilde ka-r yağdı o kdrBig Grin
Ara
EndLess
Guzellıgıne yada cırkınlıgıne söz etmıcem kımseye bu konuda sözum olmadı sanada olmaz.... Sadece dıcem..Aslında Asya dusundugum den yada Hanı tanıdıgım dan baska bı profılle cıktın karsıma....Allah Sevdıklerıne Ve Sevenlerıne Bagıslasın...
Ara
MaNeSiA
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Guzellıgıne yada cırkınlıgıne söz etmıcem kımseye bu konuda sözum olmadı sanada olmaz.... Sadece dıcem..Aslında Asya dusundugum den yada Hanı tanıdıgım dan baska bı profılle cıktın karsıma....Allah Sevdıklerıne Ve Sevenlerıne Bagıslasın...

ım no angel yasıo die imzamda şeytanmı sandın beniBig Grin
Ara
EndLess
MaNeSiA Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ım no angel yasıo die imzamda şeytanmı sandın beniBig Grin
:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:

Seytanda bı melektır :yikildim::yikildim: Ama benım kastım baska bısyedı :yikildim::yikildim:
Ara
eaqle qirl
qoodsun qood.....
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Buda benim galiba xD TiFFi 18 1,130 10-12-2008, Saat: 02:05 AM
Son Yorum: Yenemuko
  yine ben biraz fazla abarttım galiba. *Asİ-yÜrEk* 1 386 02-20-2008, Saat: 02:17 PM
Son Yorum: Resimler&Hayaller

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-30-2024, 02:05 PM