:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
?deal Erkek Nas?l Olmal? - - Resimli
AdAmIn1i
O Zaman Olabilir Cad? Bende Sand?mki B?le Bi Tip ?stiyorsunuzBig Grin
Ara
w00w
tatlı_cadı Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kınma abicim zaten bende yapacabileceklerini sanmıyorum..Big Grin biri çıkıpda ben bunları yaparım die bilir mi..???? hayır...Big Grin Big Grin zaten bekleyen kadında da bi anolmallik vardır..Big Grin Big Grin

Ben yapıyorum kardeşim Big Grin 3 öğrenci eve çıktık. badana temizlik ne varsa yapıos... Big Grin hatta bugün tuvaleti temizlerken tuz ruhuyla tıkandım. az daha gidiodum öbür tarafa. kendi aşımızı kendimiz pişirios.
Ara
sensizlik_ölüm
ellerine sağlık cok güzellerSmilemalesef sadece resimlerde olabilecek şeyler onlar yauwSmile

beni çok sevsin,sevgisini gösterebilsin,aldatmasın,ölene kadarda benden başkasını gözü görmesin..bence ideal erkek bu...
Ara
tatlı_cadı
AdAmIn1i Adlı Kullanıcıdan Alıntı:O Zaman Olabilir Cadı Bende Sandımki Böle Bi Tip İstiyorsunuzBig Grin
sen yapmazsın zaten abicim,,,kim istemezki böyle bi tip..Big Grin Tongue ama işte dünyada malesef %15 böyle bişey işte tip hatta %15 bile diildir yani,,,Big Grin

w00w Adlı Kullanıcıdan Alıntı:[b]Ben yapıyorum kardeşim Big Grin 3 öğrenci eve çıktık. badana temizlik ne varsa yapıos... Big Grin hatta bugün tuvaleti temizlerken tuz ruhuyla tıkandım. az daha gidiodum öbür tarafa. kendi aşımızı kendimiz pişirios.
[/b]
[b]yok jnm abicim sen 9 canlısındır sana bişey olmaz merak etme,,,Big Grin

sensizlik_ölüm Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ellerine sağlık cok güzellerSmilemalesef sadece resimlerde olabilecek şeyler onlar yauwSmile

beni çok sevsin,sevgisini gösterebilsin,aldatmasın,ölene kadarda benden başkasını gözü görmesin..bence ideal erkek bu...
tabi yeterde,,bide dayak var onu unutma..Big Grin şaka şaka ben sadece bazı kadınların böyle bi erkek istediklerini gözlermek için ekledim,,,
[/b]
Ara
Seyduna
ahh ne güsel bende böyle birini istiom SmileSmile
Ara
*AnGeL_GirL*
yaaaa
ben öyle hamarat erkekleri pek sevmem yerine göre jest olsun diye yaparlarsa hoşuma gider Big Grin
Ara
Seyduna
Oho sende çok şey istion bence erkek dediğin vurdumu oturtmalıSmileSmileSmile
Ara
..TuuCe..
yok yha o kadarda diil yani olmasın Big GrinBig Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Erkek Kaçıran Cümleler sıla 3 469 10-27-2008, Saat: 01:08 AM
Son Yorum: duyqushh
  erkek dediğin böyle olur (: Seyduna 15 821 08-23-2008, Saat: 12:30 AM
Son Yorum: Patikli_Penguen
  Resimli Anlatimli örgü ögrenme Teknikleri BiRiciGim 3 515 05-18-2008, Saat: 03:47 PM
Son Yorum: AfrâsyâB
  Erkek Gözüyle Kadin sindy 6 669 05-09-2007, Saat: 10:13 AM
Son Yorum: sindy
  erkek sewerse Qetesh 21 1,451 04-29-2007, Saat: 07:44 PM
Son Yorum: Qetesh

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 09:15 PM