:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HeRŞeYiM SeNSiN..
snowemma
GONLUMUN BOSLUGUNDAN YAKINIYORDUM, MUTSUZLUGUM ASKSIZLIKDAN ZANNEDIYORDUM, NEDEN BENIMDE BIR SEVGILIM OLMASIN DIYORDUM, OYLE BIR ASKA DUSTUM KI BIN PISMAN OLDUM!

KALBIN 3 ODA BIR SALON DEGILSE SOZUN MERT YUREGIN CESURSA, SEVGI SAYGIYI HAKKIYLA VEREBILIYORSAN SEVDIGINE ISTE O ZAMAN SEVILMEYE DEGERSIN!

AŞK GÜLÜ DİKENİYLE AVUÇLAMAYA BENZER!ELLERİN KAN İÇİNDE KALIR AMA DİKENLERİN HESABINI GÜLDEN SORAMAZSIN

SESİNİ DUYSAMDA HERAN YÜZÜNÜ GÖRMEK GİBİ DEÄžİL ÖZLEDİÄžİMİ BİL HERAN HİÇBİR ŞEY SENİ SEVMEK GİBİ DEÄžİL

SEN SENİ SEVENİ GÖRMEYECEK KADAR KÖRSEN. ODA SANA SEVGİSİNİ SÖYLEMEYECEK KADAR GURURLUDUR AMA BEN O GURURLULARDAN OLAMADIM..

DENİZİ İÇERKEN MAVİLER TAKILDI BOÄžAZIMA, KARAYA VURAN BALIK GİBİ ÇIRPINIYORUM.BU DERİN UÇURUMUN ÖNÜNDE HANGİ YAZGI TUTUKLADI BENİ.

HANİ O GÜN BENİ ANLAYAN SEN GİTMİŞTİN YA SENİ BAŞKALARINDA ARADIM AMA YOKTU BENİ SENİN KADAR ANLAYAN, YİNEDE ÜZÜLME ÇÜNKÜ BEN SENİ SENSİZDE SEVEBİLİYORUM....

SENİ SEVİYORUM DİYEN SÖZLERE DEÄžİL, SENİN İÇİN AÄžLAYAN GÖZLERE İNAN!!!

Bu gidişin sebebi ben değilim ama yalnızlığımın tek sebebi sensin..oysaki çok istemiştim kalbinin sahibi olmayı..anladım ki o kalbin beni hiç bi zaman sevmeyecek ve istemeyecek.. ben seni sevmeye devam edeceğim herşeye rağmen..
Ara
chatlaq
TeŞeKKürLerr GüseL PayLaşımın İçinn....
Ara
orjinel_çatlak
ikimizde şaşkınız (edit by SevDa YürekLi: Daha dikkatli konusalim) geldi aşkımızConfusedmiley14:
Ara
ÐŽeşaren
Yüreğin dert görmesin Arkadaşım ..
Ara
Tomurcuk
Bu gidişin sebebi ben değilim ama yalnızlığımın tek sebebi sensin..oysaki çok istemiştim kalbinin sahibi olmayı..anladım ki o kalbin beni hiç bi zaman sevmeyecek ve istemeyecek.. ben seni sevmeye devam edeceğim herşeye rağmen..

Burası çok güzellll . teşekkürler canım
Ara
speedy_girl
SESİNİ DUYSAMDA HERAN YÜZÜNÜ GÖRMEK GİBİ DEÄžİL ÖZLEDİÄžİMİ BİL HERAN HİÇBİR ŞEY SENİ SEVMEK GİBİ DEÄžİL

yÜr€Äž!n€ SaÄžlIk ArK!m Smile
Ara
Qetesh
Yüreğine sağlık . . .
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  SeNi SeViYoRuM HeRŞeYiM İKİMİZ eRCi 4 788 04-09-2022, Saat: 06:54 AM
Son Yorum: wildfang
  Sebebi Sensin Aşksı@z 4 954 08-31-2008, Saat: 10:47 PM
Son Yorum: Aşksı@z
  Herşeyim Oldun Şerefsiz ... Firari Fırtına 3 623 07-25-2008, Saat: 12:08 AM