:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Elveda Duygusuzlar...
CReATuRE
Arkadaşlar bunca zaman çok güzel günlerimiz oldu kimi zaman üzüldük kimi zaman beraber güldük ve yuvarlana yuvarlana buraya kadar hep beraber geldik...

Bu kadar zaman zarfı içinde kırdığım ve üzdüğüm arkadaşlar olduysa affola...Niyetim kimseyi kırmak ve incitmek değildi hiçbir zaman ama görevim gereği bazen istemeden bunu yapmış olabilirim...O yüzden duygusuzdan giderken kimseden dargın ayrılmak istemem çünkü hepinizi çok sevdim tıpkı ailem gibi...

Bazı sebeplerden dolayı bu kararı aldım...Hiçkimsenin bir zorlaması yada etkisi yoktur...Beni anlayışla karşılamanızı istiyorum....

Allah'a emanet olun...

SAYGILARIMLA...
_BarBie_
Nereye ya Aziz abi naparıs sensiz Sad:
Ara
Firari Fırtına
Canın sağolsun kardeşim .... Sad
Ara
cilghin
nereye yaw abim gitme bea....
Ara
CReATuRE
tşk firari sarfettiğin cümleler için...ama bu olası bir ayrılık...

Canlarım öenmli olan benim gitmem değil...Forumun ayakta kalması ve aynı şeilde devam etmesidir...Bundan öncede giden çok arkadaş oldu ama yerlerine başkaları geldi ve gidenleri aratmadılar...
Firari Fırtına
CReATuRE Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tşk firari sarfettiğin cümleler için...ama bu olası bir ayrılık...

Canlarım öenmli olan benim gitmem değil...Forumun ayakta kalması ve aynı şeilde devam etmesidir...Bundan öncede giden çok arkadaş oldu ama yerlerine başkaları geldi ve gidenleri aratmadılar...

Ben hala aynı fikirdeyim ... Gitmen yanlışdır . Davetim ise doğru olandır . Bir daha düşünmeye davet ediyorum seni güzel kardeşim ...

Sevg ...
Ara
ÐŽeşaren
Bak hiç oldumu bu gidiş Aziz'im ..Sad

Daha az önce görevli olduğun bölümlerde iyi hoş konular açarken, neden bu karar ..?
Burdan ayrılman neyi değiştirecek ..?

Firarininde dediği gibi, bir daha düşün lütfen Aziz ..
Ara
Qetesh
Olmadı şimdi bu...

Sebep her neyse deymez diye düşünüyorum. Sen yinede tekrar düşün Aziz abi...
Ara
ÇiLeK
Sevgili aziz..

Burdan gitmen neyi degiştiricek seni seven yürekleri bırakıp gidiyosun ve üzüyosun burdan gitmek bence hiç bişeyin çözümü olamaz burda kalıp sevdigin insanlarla yoluna devam etmelisin...Evet burdan bi çok arkadaşımız gitti ve bence onların yerleri çok farklıydı ve halada öylee senin yerinde aynı şekilde burda seni sevenlerle kalmalısın...

Kararına saygı duyarız ama bi keze daha düşün seni seven yürekleri üzme kafanı toparla ve yeniden burda ol.....

saygılarımlaSad
Ara
**fenerim**
ben 22*kaka :yikildim:

Aziz abi gitme yaa Sad Sad Sad
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 05:22 AM