:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
?eytan ile mele?in dans?...
angel_n
?EYTAN ?LE MELE??N DANSI
Birg?n melek ile ?eytan kar?? kar??ya gelmi?ler...?kiside birbirinin g?zlerine bak?p g?zlerinde ifadeyi okumaya ?al???yormu?...melek ?eytan?n y?re?inde kesin bir fesatl?k oldu?unu,?eytan ise mele?in y?re?inin ne kadar temiz oldu?unu biliyormu?....
o s?rada ?ok g?zel bir m?zik ?almaya ba?lam??...?eytan ellerini mele?e do?ru uzatm??.. ve "benimle dans edermisin" demi?...melek bunu duyunca birden ?a??rm?? ve o anda birden elini ?eytana uzatm?? ve dans etmeye ba?lam??lar...?alan m?zik o kadar g?zelmi?ki ikiside birden romantik saatlere mahkum olmu?lar ve melek biran ?eytan?n i?indeki k?t?l?kleri unutmu?...
?eytan dans s?ras?nda mele?e d?nm?? ve "seni seviyorum..ya sen?" demi?...melek yine bir ?ok daha ya?am??...durmu? ve d???nm?? bir an.."?eytan neden bana b?yle bir?ey desin ki..ama olsun yineden bende ona ger?ek olmasa bile bir cevap vereyim" demi? i?inden...
ve melekte ?eytana d?nm?? "bende seni seviyorum" demi?...
??TE O G?N YERY?Z?NDE D?R?STL???N ROMANT?ZME BOYNUNU B?KT??? ?LK AN OLMU?....
Ara
YARGIÇ
İŞTE O GÜN YERYÜZÜNDE DÜRÜSTLÜĞÜN ROMANTİZME BOYNUNU BÜKTÜĞÜ İLK AN OLMUŞ....

bu hikayede gerçekten şu bağı kuramadım.neresinden böyle bir kanıya varılmış acaba.dürüstlük romantizme boyun eğmiş.ilginç....
Ara
angel_n
sevmediği halde romantik havanın verdiği duyguyla şeytana onu sevdiğini sölüyo.sevmeden seviyorum demek dürüstlük mü oluyo ????
Ara
YARGIÇ
angel_n Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sevmedi?i halde romantik havan?n verdi?i duyguyla ?eytana onu sevdi?ini s?l?yo.sevmeden seviyorum demek d?r?stl?k m? oluyo ????

a??klama i?in te?ekk?r ederim ama fikre kat?lm?yorum malesef.....
Ara
sensizlik_ölüm
karşısındaki incinmesin kırılmasın diye yalan yere seni seviyorum demekten bahsedior deilmi??
çeliğin şarkısındaki gibi,
bana yalanlar söyle hiç sevemsende..
hımmmm Smile
Ara
angel_n
evet ölede ben buna karşıyım doğrusu.tamam normal arkadaşlık yada çevremizdeki insanlardan hoşlanmayabilir fakat aynı ortamdayken falan sevgi gösterisinde bulunabiliriz.onları hiçe sayıp dışlamamk lazım.ama sevgili aşk konusunda bence yalandan seni seviyorum demek kötü.sonuçta bunun sonunu düşünmek lazım.karşımızdakine sevmeden sebni seviyorum diyip onu iyice kendimize bağlayıp birgün bu yalanı bitirdiğimizde onu çok yıpratmış oluruz çünkü...
Ara
sensizlik_ölüm
tabikide..seviorsan yürekli olacaksın..yalan yere sevmek ciddi bir insanın işi deil..birisi sevmeden sevdiğini sölüorsa zaten art niyettedir..sevmeden neden birliktesin dimi??çıkar aşklarını kastedior bence..
Ara
carmen
yok ya saçma bi hikaye olmuş bu...
melekler yalan atmas bi kere;p diyip daha ilginç bi boyut getiriyim olaya...Big Grin
Ara
sensizlik_ölüm
kahramanlar ters olmuş heeeSmileSmile
Ara
g?ltenn
bence cok sacma ya
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 06:39 AM