:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Babadan Dursuna Mektup
soyle
Babadan Dursun'a Mektup
Uy sevgili u?a?um Dursun,
Allah'?n selam? ?stine olsin...
Mektubu ?ok yava? yazayrum, ??nkim bilirum, ?abuk okuyamazsun ! Benden yana sual edersen, Allahuma pin ??k?r iyiy?m, yeni pir i? puldum. Emrimde y?ze yak?n adam var, hepsi de sess?z sedasuz, kendi hallerinde. Ne i? puldu?umu soraysan s?yleyece?um patlama, mezarluk pek?isi oldum. Bacin Emine bir u?ak do?uracak, daha erkek midur, kiz midur, pelli de??l. Ha?an o y?zden sa?a dayi mi oldin, teyze mi oldin s?yleyemeyrum. Temel emicen de t?kan a?t?, o da otuza aldigini yirmipe?e verir, s?r?mden kazaniyormu? ?yle dedi. Bizim k?ye finduk?ularin Temel'i muhtar sectuk, akillu usak da! Ge?en g?n hepimizi zelzeleye kar?i a?i etturdu. Temel akilludur, hem de durusttur.. Ge?enlerde bir taksinin ?oforu k?ye varm??, muhtari arayu, me?er yolda pir tavuk ezmu? sahibini soraymu?. Muhtar Temel tavu?a pakm??, ha pu bizden de?ildur, pizum k?yde yassu tavuk yoktur, demi?. Senin k?????n Memet cok akilli bir u?ak ??kt?. Ge?en g?n tepeye varmi?, elinde bir ip sallayup duriy. Anan, “Uy u?a?um ne edeysun orada ?” demi?. O da hava turumuna bakayrum demi?. ?ektum oni ak?am kar?uma, anlat pakayum ?u hava turumu i?inu dedim. Anlatti, me?er ip sallanunca havanin r?zgarli oldu?uni, ip islaninca da ya?mur ya?di?uni anlaymi?. ?ok akilli u?ak vesselam. Sen o ya?ta b?yle akilli degildun!
Yaa i?te boyle usa?um.. Memle?etten sa?a pol pol havadis.. Yeni havadis olursa yine yazarum..
Baki Hudaya emanet ol.
Baban

Not: Mektupa para koyacaktum, ama ge? aklima celdi, zarfi kapatmi?um !
Ara
w00w
ashduahsduahsd Big Grin not güzelmiş Big Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  okul müdürününn veliye gönderdiği mektup mehmetkılıc 1 674 04-14-2022, Saat: 04:33 PM
Son Yorum: wildfang
  Tanr? ya mektup... ! speedy_girl 5 505 04-02-2022, Saat: 02:32 PM
Son Yorum: wildfang
  Mektup Yorgun Yürek 3 574 06-18-2009, Saat: 02:51 AM
Son Yorum: €BeRimSin
  karadenizli amcadan mektup df1984 2 679 04-25-2007, Saat: 04:41 PM
Son Yorum: df1984

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-04-2024, 06:33 PM