:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zayıflığımız ...
CartéL
Biz akreplerin zayır noktası varmıdır ? Az konuşan ve sadece düşünmeyi seven biz akrepler ... Acaba bizleri alt etmenin bir yolu var mı ? Bende mantık konusunda hiç bir kimse biz akrepleri alt edemez .. Çünkü dünyanın en büyük yöneticileri akrep burcu olmakta ve dünyanın en uç noktasına kadar ilerletmekte.. ( Marjinallik... daha önce anlatmıştım ) Peki bu gibi insanları nasıl alt edebilir diğer insanlar ...
Biz akrepleri aslında yenmenin hiç bir yolu yoktur sizlere bu soruyu sorarken bile doğruyu vermeyeceğinizi biliyorum
Ama ben sizlere söyleyeceğim biz akreplerin daha doğrusu akrep olan benim en büyük zayıflığım .. MANTIK - DUYGU ... Yani bu sınırı asla kontrol edemiyorum ... Duygu bakımından her zaman yeniliyorum ...
Ara
scorpious
:'(Evet ben de öyleyim, mantıklı davranayım diyorum, duygularıma direnmeme rağmen sonunda yenik düşüyorum, bir de kararsızlığım yok mu,tercih ederken yanılmama neden oluyor.Malum abartıyı da severiz ya duyguları dinlerken de suyunu çıkartıp iyice saçmalıyoruz.Undecided

Bilgiler için tşkler, yanlış anlamayın, kendime kızıyorum,emeğinize sağlık.
Ara
riukeen
akrep burcunun cinselliğe önem verdiği için bi ölçüde zayıflığı bu olabilir.
Ara
nurişş
duygusal olarak ağır basıyoruz ama hayatta mantıkta gerek genelde ya çok duygusal davranıyoruz ya da aşırı mantıkla hareket ediyoruz gerçekten ben bir ayarını tutturamadım gitti
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-19-2024, 10:43 PM