:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Acı Çekmeyi Sende mi seviyorsun ?
CartéL
Arkadaşlar sizlerde de bir acı çekme isteği var mı ? Yanlış anlamanıza müsaade etmeden anlatmak istiyorum hemen ;
Mesela, Aşk acısı ! Aşkı yaşamak isterken acılı yaşamak istiyorum ben .. Ne kadar aptalsın diyeceksiniz ama bunun ne kadar güzel bir düşünce olduğunu sonradan farkettim ..
Aşk ta acı çekmeyi istiyordum , çünkü acı çekersem ve çektirirsem , mutluluğa olan saygımız ve bağlılığımız artacak .. Mutluğu bir kez yakaladık mı sonrasında , asla bırakmayacağız ..
Olgunlaşmayı hissetmek için , acı çekmemiz gerekiyor ... Doğru mu bu ? Yoksa kişisel mı ?
Ara
qFß_13
aYneN ßaşKaLaRı aMan aCı çEkmeim aMan şöLe amAn ßöLe hayatLaRını süRdüRüoRLaR aMa ßen aCı çeKmeK istioRum hMdE hEr tüRLü aCı [ aŞk , haStaLıK , aiLe , aRkadAş vß. ]
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
ben cekmek deil cektirmek istiomBig Grin
Ara
son
Acı çekmeden; gerçeğin ve gerçekte onun ne kadar değerli olduğunu anlayamıyoruz. Keşke bunu acı çekmeden önce anlayabilsek; daha doyurucu bir keyif olur. Ancak biz insanlar üzüntüden sonra gelen mutluluğun büyüklüğüne daha çok alışkınız. Kimbilir doğrusu bu belki de...
Ara
chatlaq
doğrudur bendede öle oluoduu ama ben akrep flan deilim bu akrep burcuyla ilgili bişey mi :S değil galiba neysee
Ara
riukeen
Aşkta acı çekmeyi bende severim
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-28-2024, 12:45 PM