:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
♥ Yanıldım ♥
Aşksı@z
süper paylaşımlar ellerinize yüreğinize sağlık olsun hilal ve tutkum.
kalbinizden aşk yüreğinizden sevgi eksik olmasın
Ara
beautiful_matrax
emegıne saglık guzeldi...........
нüzüηçiçÑ”ği
SEVGİ SENİ BULSUN
İyi kalpli yalnız bir adam bir gün bir koza bulur içinde küçük bir tırtıl vardır. Adam çok sever bu tırtılı, onunla tüm yalnızlığını tüm sevgisini paylaşır. Gel zaman git zaman tırtıl, büyür güzel bir kelebek olur. Adam kelebeğine hayran… Bırakamaz bir türlü…
Aslında kelebeğin aklında dağlar, kırlar, çiçekler vardır da; kıyamaz bir türlü adama ve sevgisine, yalnız Bırakmaz onu… Üç günlük ömrünü sevildiği ve sevdiği yerde geçirmeye hazırdır.
Ama adam bilir ki; “sevmek bazen vazgeçmeği bilmektir” kelebeğine son kez bakar ve ve onu salıverir. Özgürlüğüne, kırlarına, çiçeklerine doğru kelebek mutlu olmasına mutlu olur ama hiçbir meltem hiçbir çiçek yaprağı adamın avucunun sıcaklığını andırmaz. Aklında adam, o çiçek senin bu çiçek benim dolaşır saatlerce. Adam bir kelebeğe sevdalı, bakıp durur boşluğuna. Kelebekse hala konacak sıcak bir avuç aramakta…
Böylece kelebek şunu anlar: bazen ait olduğumuz yer orasıdır sıcak bir avuçtur biliriz ama o yerin bize ait olma ihtimali bir hiçtir. Böylece adam şunu anlar: hiçbir sevdayı yalnızca sevgiyle yaşatamazsınız o günden sonra kelebek, adama duyduğu özlemi gömecek bir dağ aramaya başlar ama gücü tükenene dek arayıp bulamayınca hiçbir dağ özlemi gömebileceğimiz kadar büyük değildir. Adamsa artık sevdasını koyar sımsıcak avuçlarına kelebeğin yerine herkes bir şeyler yaşar iyi ya da kötü doğru ya da yanlış yaşadıklarından bir çıkarım yaparak hayatına yol verir aynı zamanda düşüncelerinde bırak sevgi seni bulsun…

Ara
ÇiLeK
***LaKiN CaNıMıN ÇoÄžu KaLDı SeNDe***

Yitirilmişvirg.gifkaybedilmiş duygulara takılı kalıp hayatımdan eksilen ne varsa onları yüreğime gömüyor ve üzerinde açan mutluluk ve hüzün çiçeklerini her hatırladığımda ise onları yağmurlara inat göz yaşlarımla suluyorum.

Hayat o kadar zamansız duygular yaşatıyor ki sen bu zaman denilen kavramın içindeki en değerli andın.

Hüzün çiçeklerimi soldurup yüreğime mutluluk tohumları ektim seninlevirg.gifsonra sarıdan çaldımvirg.gifyeşildenvirg.gifmaviden ve siyahtanvirg.gifhayat bu renklerden ibaretti sende;rengarenk tablolar resmettim hayatın duvarlarına ve her renkte sen vardın.

Zamansız duygular;ama zamanı beklemezmiş yaşamaya değer şeyler ben sende bunu anladım.Zamansız gelmiştin banavirg.gifbaharı yaşamamış çöl gibiyken yüreğim senin yağmurunda ıslandım.Çiğ damlası oldu bakışlarınvirg.gifgözlerinin neminde ise hiç yaşanmamış bir iklim ısıttı kalbimivirg.gifçorak toprağıma ektiğin filizler çiçek açtı.Yemyeşil bir dünya oldun içimde..

Artık rüyalara gerek duymuyordu bedenimvirg.gifçünkü ruhum yaşıyordu seninle sen canımdan içimden bir parçaydın öylesine bir bütün olmuştun ki düşünmek bile istemediğim tek şey senden kopma korkusuydu.
Ve koptun... Koparıldın. Ve ben... öLdüm...)'..(...ve... uzun bir sessizLik..)

Artık zamansız değil duygularımvirg.gifsensizliğin acısı zaman dinlemiyor.En beklenilmedik en umulmadık zamanı bile beklemiyor her an.. her saniye..her dakika.. gözlerimi sensizliğin acısına kilitliyorummm.
Yaşamaya değer şeyler zamanı beklemediği gibi acılarda vuracağı kalbin çığlıklarına aldırış bile etmeden darbelerini en derine indiriyor Ve ben sensiz yok olup ölüyorum...)':

Hayatın duvarlarına resmettiğim o rengarenk duygularımvirg.gif gözlerime inen o fırtınalı yağmurla akıp giderken ve ben bu bomboş bedeni sokaklara taşıyıp yorgun ayaklarımlavirg.gifyağmurların hırpaladığı kaldırımlara serilirken akıp giden bu deli yağmurla ağlıyorum.Ellerimde artık kül rengi kaldı. Bomboş bir tuval var şimdi önümde ve ben ellerimde kalan kül rengiyle ancak bu yitirilmişliği bu sensizLiği anlatabilirim...

Ben bu cümlelere sığınarak anlatamam seni bu cümleler bu kelimeler anlatır mı..? sanıyorsun...Unutulmuşluğuvirg.gifunutmayıvirg.gifunutabilmeyi kısacası unutmak adına ne varsa hepsini hepsini unuttum...Unutulmamayıvirg.gifunutmamayıvirg.gifunutabilememeyi öğrendim yokluğundavirg.gif beni çeken hayalin gözlerime perde gibi indiğinde ellerimde ellerinin sıcaklığını hissettim.Avuçlarımda o ipek saçların dolaştıvirg.gif ve ben yokluğunda hayal ettiğim gözlerine gözlerimi kilitledimmm..)':. Ben sana olan bu sevgimi unutmayı değilvirg.gifbir ömür boyu ölümsüzleştirmeyi dilerdim.
Ve ben ben dudaklarımda ezberlediğim şarkının her kelimesini göz yaşlarıma ekledim...)':

Ama Benim Ciğerim Yanar..
Ten Oyalanır CAN Kanar..
İki Gözüm İki Çeşme Haberin Yok..)':
İçerime İçerime Akar...

UNUTMADIM UNUTAMAM KARA SEVDAM MERAK ETME YAŞAMAKSA YAŞADIM
LAKİN CANIMIN ÇOÄžU KALDI SENDE...
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 06:17 AM