:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nefes Alabiliyorum artık.. Seni SeviYorum..
€BeRimSin
Kimdir
Kimdir
Bana böylesine Bir mutluluğu tattıran Ve ne inat ki, ne mücadele ki O mutluluğun üzerini örtüp Göstermemek için çaba sarf eden..

Bölük pörçük kalbimin Ve dolu dizgin yüreğimin arkasındaki Zifiri zindan karanlığa Mahkum etmeye çalışan bana..

Verdiği mutluluğu,huzuru Gizlemek ne haddime.. Yalan, söylediğim yalan Yalnız kendime..

Beceremiyorum kalbimle yüreğimin arasındaki Karanlıktan mutluluğu çıkartıp
Bak; işte bu senin eserin demeye Dilim varmıyor her nedense...

Ben sana yüreğimi verdim Belki seni kadar cesur değil
Ben sana ellerimi verdim Belki seni kadar temiz değil

Ufacık bedenine sığdırmaya Çalıştın dostluğumu Hasta kalbinde yaşattın
Bana olan aşkını Dostluk ve aşk arasında Yandın belki Yangınlarına yetişemedim Biliyorum...

Gamzeler oluştuğunda yanaklarında Ben yere göğe sığamadım..!
Süzüldüğü zaman damlalar yanaklarından kahroldum, yok oldum. Her damlada boğuldum..

Biliyorum ufak kız Gönlüne seslenemiyorum ama şunu unutma ufak kız Beynimin en ıssız köşesinde Seni düşünüyorum.. Yüreğimin en dibinde, Seni barındırıyorum.

Ben sana dostluğumu verdim Belki aşkın kadarda güzel değil
Ben sana tüm ömrümü verdim Belki senin kadar değerli değil

Çok fırtınalar yaşandı içinde Kimlerle savaştın, kimlerle çetince İt, çakal düştü peşimize, Kendine attın ateşe Göğsünü gere gere Ne hüsranlardan çıktın Beni düşüne düşüne..

Biliyorum ufak kız Seni senden bile alıp Uzaklara götüren günleri geceleri Biliyorum..

Ben sana nefesimi verdim Belki gözlerin kadar anlamlı değil
Ben sana yüreğimi verdim Belki senin kadar cesur değil

Evet ufak kız şunu unutma Ben bir senin yanında Nefes alıyorum...

ezberimpa0.png

[ses]http://download2.clubturk.com/yerli/rafet_el_roman/rafet_el_roman-seni_seviyorum.mp3[/ses]

Seni SeviYorum
[SIZE=5]Seni SeviYorum [/SIZE]
Seni SeviYorum
Seni SeviYorum

€ z B e R i m S i n
€BeRimSin
Nefesimsin
Yüreğimde pır pır eden kuş
Kanatlanmaya korkan Ak/pak, nazlı, masum
İçimi ısıtan
Yüreğimdeki
yangınımsın
Sen yanımda ol dünya ellere kalsın

N
E
F
E
S
İ
M
S
İ
N

Seni Sevmek Ne Güzel
TutkuM
wayyy güzeldi..teşekkürler....
Ara
TutkuM
aşk kokuyor vallaSmile
mutluluğunuz daim olsunSmile
Ara
Yorgun Yürek
Ben sana dostluğumu verdim Belki aşkın kadarda güzel değil
Ben sana tüm ömrümü verdim Belki senin kadar değerli değil

yine yine çok güzel olmuş parça ile birlikte hasan yüreğine emeğine sağlık....
Ara
AfrâsyâB
intahar sebebim olacaksın sölim sana Smile
Ara
ÐŽeşaren
Seviyorum seni.
Canımdaki yaşayan can gibisin.
Her an seninle yaşıyorum.
Karanlık gecemde gözlerin bir yıldız gibi parlıyor gözlerin.
Sevginin sıcaklığı süzülüyor yüreğime.
Seni sevmek için kalbimdeki
umut kırıntılarını senin yüzündeki tebessümlere yüklüyorum.
Seninle, iki ayrı bedeninin tek kalbindeki bir sevdayı yaşıyoruz.
Sana söylediğim her kelime,
sana okunan her şiir senin
kalbindeki sevgiyle güzelleşip özel bir sevda oluyor.

Sevdalıyım sana. Seni sevmek bir kuru ekmeği paylaşmak gibi.
Her lokmada daha çok seviyorum seni.
Yıldız olup senin karanlığında gözlerinde kaybolmak
belki senin sevginde nefes almak,
yalnızlığa perdeleri çekip mutlulukların
gölgelerinde serinlemek seni sevmek.

Seviyorum seni demekten öte senin
için yaşıyorum bu hayatta.
Öyle tutulmuşum ki sana anlatamam.
Daha çok sevmek için yüreğine konakladım.
Bir misafirdim ilk önceleri ama artık öyle değil,
seni, senin kalbinde yaşayarak se
viyorum. Dertlerimi sende unutup,
acılara seninle gülümsüyorum.
Senin gül yüzünde umutla bakıyorum artık yarınlarıma.
Uçurumun kenarında solmayı bekleyen bir çiçekken,
senin sevginle yeniden mutluluklara tomurcuk açıyorum.
Her sabah perdeleri aralayıp günışığıyla
sevgini dolduruyorum dünyama Sen farklısın.
Canımsın, nefesimin mutluluk rengindeki suretisin,
sevdanın en güzel meleğisin.
Kalbimdeki tek can, hayata dair tek umudumsun.
Seninle yaşayıp, hayata yine seninle bakıyorum.
Seni düşündükçe sevdan daha da büyüyor kalbimde.
Oturduğum kayaların üzerinde,
gözlerim ufka senin gözbebeklerin geliyor, gözlerimin önüne.
Gözlerin ufkumda büyüdükçe satırlara dökülüyor sevdan.
Her hecede her sözcükte seni yazıyorum.
Sen nefes aldıkça ben mutlu oluyorum buralarda.

Seni sevmek öyle güzel ki anlatamam.
Çünkü nedeni yok bu sevginin bir şeye
bağlı olarak sevmek istemiyorum seni;
seni sadece sen olduğun için seviyorum.
Eskiden hep “Ben.” diye başlardım cümlelerime,
şimdi “Biz.” diyorum. Sen ve ben yani biz, yani ikimiz.
Yani geleceğimsin benim. Her şeyimsin.

Seni sevmek, her yeni güne seninle başlamak
ve her günün bitişinde her şeye rağmen
seni sevmek çok güzel. Seni çok seviyorum.

Bu parça yokmu bu parça ..ahh (:

Aşk dolu, sevgi dolu mükemmel bir konu oldu €zberim ..
O güzel sevgin daim ve mutluluklar seninle olsun ..

Teşekkürler ..Sevgiyle kal ..
Ara
_BarBie_
Süpersinn vallaa çok güseldi emeğine sağlıkWink
Ara
ÇiLeK
[b]Kokun hasretimin özlemin ızdırabı gibi sardı.[/b]
[b]Tahammülüm de yok seni görmemeye[/b]
[b]Ne güzel sevmişim.[/b]
[b]Seni gülüşünü[/b]
[b]Bakışını[/b]

[b]Nefes alışın kadar yakınım[/b]
[b]gözlerine bakmayı[/b]
[b]Ne güzel seviyorum.[/b]
[b]Avuçlarındaki falını[/b]
[b]Sırma saçlarını[/b]
[b]Sesini duymayı[/b]
[b]Adımı söylemeni sevdiğim kadar seviyorum seni[/b]
[b]Sana olan amansız sevdayı seviyorum.[/b]
[b]Seni özlemeyi seviyorum.[/b]
[b]Adını dağa haykıracak kadar,[/b]
[b]Sana özenle seçilmiş kelimelerden şiir yazacak kadar seviyorum.[/b]
[b]Seni sevmeyi seviyorum.[/b]
[b]Elinle yanağımı okşaman kadar[/b]
[b]Gözlerine bakarken sevdiğimi görmeni[/b]
[b]Ya da söylememi bıkmadan sevdiğimi söyleyecek kadar seviyorum seni.[/b]
[b]Martının suya dokunması ,[/b]

[b]Turnanın hasretlere uçması,[/b]
[b]Minik serçe yüreğinin heyecanı[/b]
[b]Çocuk kalbinde oyunlar[/b]
[b]Sevmekle başlayan umutlar kadar seviyorum seni[/b]
[b]Seni seviyorum sevebildiğim kadar.[/b]
[b]Özleyebildiğim kadar[/b]
[b]Rüyalarımda kalbine dokunmak[/b]
[b]Ateşe vermek aşksız günleri[/b]
[b]Suya vermek sevgisiz dünü[/b]
[b]Aşık olmak gelecek gün gibi[/b]
[b]Doğacak güneşi beklemek gibi seviyorum seni.[/b]
[b]Mehtap seyretmeyi beraberce[/b]
[b]Sonbaharda yürümek[/b]
[b]Ve bir bardak demli çay gibi[/b]
[b]Bir sigarayı efkarında kürek çekmek misali[/b]
[b]Bin nefesin alınışı kadar yürekli ve devamlı seviyorum seni.[/b]
[b]Seni seviyorum[/b]

[b]Yanında olduğumda duyduğum özlem kadar seviyorum.[/b]
[b]Gözlerine vurulduğum ölmeyi istediğim kadar çok seviyorum[/b]

[b]Duyuyor musun birtanem?[/b]
[b]Gözyaşı oldu hasretin[/b]
[b]Vazgeçilmezim, tartışılmazım[/b]
[b]Bil ki; ağlıyorum uğruna[/b]
[b]Cansız bedenime can istiyorum[/b]
[b]Canımsın sen, SENİ SEVİYORUM[/b]

[b]ÖLÜMÜN ASKIM ÖLÜMÜNE[/b]

HARİKA sevmek ne güzel bişey çook güzeldi içindeki o sevgi o mutluluk hiç bitmesin ezberimsin...mutluluklar sizinle olsunn....
Ara
нı@rçı@и
İyiliktenvirgs.gif saflıktan ulaşamadım kendime burada… Burası durmadan hızlanan bir kent. Burada sonsuz arzu çarpışır. Sonsuz acı… Sonsuz hırs…
En başlarda ne istedim tam bilmiyorum. Ama öyle açık ve duruydu ki gördüğüm herşeyvirgs.gif nereye ve kime baksam beni kendisine inandırıyordu. Henüz içimde bir başkası yoktu. İçimde benden ayrıvirgs.gif bana karşı bir ses yoktu. Gidemediğim yerleri mutlu özlerdimvirgs.gif çünkü gitmesem bile bilirdim ki oraları da benden bir parçaydı.
Çok az ve usulca konuşulurdu.
Çünkü sessizlik vardı ve ve bu sessizlikte en küçük sesler bile çabucak yayılırdı heryere. Sessizlik kutsaldıvirgs.gif çünkü bütün sesleri o saklardı koynunda.
Evlerin önünde küçük bahçeler vardı. Geceleri ışıl ışıl yanan küçük düş ağaçları vardı. Herşey bizim için yaratılmıştı sankivirgs.gif göründüğü gibi olan ruhumuza göre. Geceler gündüzlere usulca sokulurdu. Yavaştı herşey. Çok yavaş…
Kutsal ve sonsuz bir aynaydı gökyüzü. Kendisine içtenlikle ve sabırla bakanların ismini sayıklardı…
O zaman da vardı kötülük ve şiddet… O zaman da vardı yalan ve sevgisizlik… Ama yavaş dönerdi dünya. Garipvirgs.gif kutsal bir sessizlik vardı heryerde. Utanırdı kötüler yaptıklarından. Pişmanlık duyulurdu her yalandan sonra. Sanki mecbur kalındığı için sevgisizdi insanlar.
Top oynardık mezarlıklarda. Ölüler dünyanın en sevecen insanlarıydılar. Hayatı onlar sevdirirdi bize. Aynı güneşin altına uzanırdık birlikte.
O zaman bir tek kalbim vardı benim. Gözlerim bana aitti nereye gitsem. İçimde kendi sesimden başka hiçbir ses yoktu.
Hayatın o dinmeyen ağrısıyla hatırlardım kendimi. Susar dinlerdim. O ağrıyı incitmemeye çalışırdım. Kaçmazdım ondan. Bilirdim ki istesem de kaçamam ondan. Güneşin doğuşu ya da batışına nasıl saygı duyuyorsam ona da öyle derin bir saygı duyardım…
Toprakvirgs.gif içimde sakladığım halde ulaşamadığım sevgiliydi… Kendimle değilvirgs.gif toprağın sırrıyla yarışırdım. Kendimden değilvirgs.gif toprağın sırrından ürkerdim… Bu ürküntüyle barışmak için sık sık toprağa yüz sürerdim. Koklardım onu. Çıplak bir hazla yürürdüm üzerinde. Kalbimin üzerinde yürür gibi…
Sonra sular geliyor aklıma. Aktıkça yüzün gibi aydınlanan sular. İlk orada hatırlıyorum seni. İçimde henüz başka bir ses yokken. Kalbim ve gözlerim sadece bana aitken…
O suların peşindevirgs.gif hayatımın peşindevirgs.gif yüzünün peşinde…
İlk orada akıp giden sularda seninle kendimi gördüm. En çok sende sevdim kendimi. Akıp giden sularda. İlk kez sende gördüm özlemlerimi… Akıp giden kalbimi… O parçalanmış ve sadece sana ait benliğimi ilk kez sende gördüm…
O yavaşça dönen dünyayıvirgs.gif bütün sesleri içinde saklayan o kutsal sessizliği… Kendisine sabırla ve içtenlikle bakanın adını sayıklayan o sonsuz gökyüzünü… Gökyüzünün el verdiği o küçük düş bahçelerini…
Toprakla sular arasındaydı kalbim. Bu yakınlıkta ne varsavirgs.gif bu sır nereye varacaksa görmek isterdim. Çünkü öyle inanırdım ki kendimevirgs.gif nereye baksam seni görürdüm. Toprakla sular arasında giderek aydınlanan yüzünü.
Dalgaların aydınlığı vururdu terkedilmiş evlere. Bir kapı açılırvirgs.gif içeri üşümüş bir ışık girerdi. Dışarıda bir sonsuzluk kimsesiz yanardı. Bir ceset vururdu sahilevirgs.gif ömrüm olurdu yorgun ve ıslak saçları… Sen olurdun yüzünü saklayan herkes… Sonra… Sonra biterdi toprak… Akmaz olurdu sular. Kirlenirdi o kutsal sessizlik… Düş ağaçları kesilirdi… Seni bekleyecek yer bırakmazlardı bana… Sürüklerdi beni peşinden hızlanan dünyavirgs.gif bu durmadan hızlanan kent… Sürüklerdi beni kalbimden ayrılan ikinci kalpvirgs.gif sürüklerdi beni gözümden ayrılan ikinci göz… Ruhumdan ayrılan öbür ruhvirgs.gif sürüklerdi beni…
Artık bu kent o kent değilvirgs.gif bu kalp o kalp değilvirgs.gif bu gözler o gözler değil… Seni sevdiğine inandığım o insan bu insan değil…
Burada gidilecek hiçbir yer yok. İnsan en fazla o öbürvirgs.gif o yalancı kalbine çarpıyor… Burada insan en fazla o sahte gözünü hissediyor içi acıyarak… Ne kadar sevse de dünyanın bütün sevgisizliğini üzerine alıyor burada insan… Hep başkalarının sahte yasını tutuyor…
Burada her sabahvirgs.gif her akşam insan yenidenvirgs.gif hep yeniden başlıyor hayatına. Sanki hiç yaşanmamış gibivirgs.gif hiç gidilmemiş gibivirgs.gif hiç ders alınmamış gibi… Burada insanın yalan yüzü değilvirgs.gif o en derinde sakladığı kalbi kararıyor önce…
Artık burası herhangi bir kent: Kalabalıkvirgs.gif doyumsuzvirgs.gif acelecivirgs.gif konuşkanvirgs.gif acımasızvirgs.gif telaşlı unutkanvirgs.gif intikam dolu ve hep kaybetmiş… Burada sistemvirgs.gif kirletilmiş arzularla içimizevirgs.gif beynimize sızıyorvirgs.gif o “kurtarılmış beyin hücrelerimize”. İşte sevgiyivirgs.gif yitirdiğimiz ve özlediğimiz aşkımızıvirgs.gif işte en derinde yatan insanlığımızı aradığımız yer burası…
İşte seni aradığım yer burası: Herşey satılık buradavirgs.gif herşey ambalajlı. Sevgivirgs.gif umutvirgs.gif ütopyavirgs.gif başkaldırıvirgs.gif inançvirgs.gif ölümvirgs.gif farklı hayatlar… Herşeyvirgs.gif herşey satılık burada.. Burada herşeyin bir fiyatı var… Burası durmadan hızlanan bir kent… Aşk bile burada serbest piyasa kurallarına bağlı… Sahte bir kalple peşinden koştuğum bu dünya seni bana anlatmazvirgs.gif artık biliyorum…
Burası benim önümden koşan bir kent… Burada ikinci kalbimlevirgs.gif ikinci gözümlevirgs.gif ikinci benliğimle yarışıyorum. Burada kendimle amansız kavgalıyım…
Seni sevdiğim kadar sevmedim bu hayatıvirgs.gif inan… Ne olur bir tek buna inan…
Çünkü sende gökyüzüm var. sende sonsuz yağmurlarımvirgs.gif kutsal sessizliklerim var… Sende o küçük düş ağaçlarım var… Affet bu küçük insanlığımı… Affet peşinden geldiğim bu kenti… Affet o derin doyumsuzluğumu…
Göremedim affetvirgs.gif sen bu kentte denizden çıkan bir cesettin. O yorgun ve ıslak saçları ömrüm olan bir ceset… Affet beni… Gidilecek başka bir yer yokmuş bu kentte… Toprakla akan su arasındaki yüzünden başka… İşte bunu öğrettin bana… O sessizvirgs.gif o kutsal yüzünle bana bunu öğrettin. Bu kentte aşk olamayacağını… Beni kendine çağırdın. Akşamın o ıstıraplı eşiğine…
Son bir umutla sana sarılıyorum sevgili. Dünya nereye giderse gitsinvirgs.gif bir tek sen kaldın bu kenttevirgs.gif birtek sen kaldın içimdeki iyilik yüzünden utandırmayan beni…
Ben bu dünyadan kaçtım ve gidecek başka yerim yok…
Burası içimi kanatarak hızlanan bir kent…
Bir yanım ölüvirgs.gif bir yanım sen…
Sevgiliysen tanı benivirgs.gif bil öyleyse…
Dediğin gibi sevgilivirgs.gif daha fazla yabancı ölmek istemiyorum sana….
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  seni özlüyorummm... €stapitipiti 4 471 04-15-2022, Saat: 04:15 AM
Son Yorum: wildfang
  Sessiz çiğliklarim....sesinizi Duyurun Artik CeYDa HaNDe KeSiM 4 390 04-14-2022, Saat: 11:01 PM
  **Seni Seviyorum Masal Yüzlü** MasaL_perisi 20 978 04-14-2022, Saat: 08:27 PM
  Seni Yok SaydıM Masal_yuzLu 13 855 04-14-2022, Saat: 05:21 PM
  Artik aldanmak istemiyorum... CeYceYY 3 524 04-14-2022, Saat: 12:28 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-08-2024, 04:43 PM