:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nazl? sevgiliye a?k mektubu
Son Noktam
Nazl? sevgiliye a?k mektubu[SIZE=1]
Biliyorum sen de seviyorsun beni. G?zlerinden okunuyor, uyku gibi, ya?mur gibi, duman gibi a?k d?k?l?yor g?zlerinden. Beni sevmedi?ini s?ylerken dudaklar?n?n k?vr?m?nda ?yle bir i?aret g?r?yorum ki sevdi?ini s?yl?yor. Elini tutuyorum, elimi iterken elin, yanarak titriyor.

Biliyorum sen de seviyorsun beni. Bazen hi? ses vermiyorum sana, beni ?a??r?yorsun, ad?m? sesleniyorsun, y?re?in beni ar?yor. Uzaklara giderken beni de al?p g?t?r?yorsun, yoksa bu kadar ??nlar m?yd? kulaklar?m ?. Ak?am y?ld?z?na bakarken ben ge?iyorum akl?ndan, y?ld?z birden ????a kesiyor.

Beklenmedik bir zamanda, umulmad?k bir yerde ans?z?n kar??ma ??k?yorsun, g?zlerimiz kar??la??nca y?z?n? ?eviriyorsun. Benim yanaklar?m alev alev..senin dudaklar?n nar ?i?e?i.. bir r?zgar esiyor aram?zdan g?rmezden geliyorsun. En ya?anacak zamanda saatler bo?a ak?yor, ?ileler sar?yorsun.

Sevgilim, benim nazl? sevgilim.. Neden bu cefa ? Neden susuyorsun? Aram?zda ni?in bu kadar insan, neden bu kadar engel koyuyorsun ? Sevgilim her ?ey bahane.. b?t?n s?ylediklerin.. Kelebek kanad? kadar ince, ya?mur damlas? kadar temiz bir a?k bu.. Korkmana, ka?mana gerek yok.

Sevgilim, biliyorum sen de seviyorsun beni, itiraf etmiyorsun.

[/SIZE]
Ara
kardelen
çok güzel yaw.ellerine sağlık.
Ara
Son Noktam
Ade Yavv Big Grin Beyendiğine Sevindim
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  liseli bir gencin intihar mektubu sHeqKer 2 883 04-11-2008, Saat: 10:45 PM
Son Yorum: Seyduna