:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
canat efendiii sen bittinnn......:
YARGIÇ
GєCєLєRเN єFєN๔เSเ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:abii benim daha ii bi fikrimm varr
süzgeçe çevirip duygusuzun mutfagında kullanalımmm....Smile

Bu yaratıcı fikirlerinden ötürü senide sallandırabilirim abiBig GrinAsma potansiyelim çok yüksek şu andaBig Grin
Ara
_BarBie_
YARGIÇ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:o 3gen 33gende farkında değilsinizBig Grin

Peehhh peehBig Grinne üçgenmişş yaa ben canat abiyi kendi halinde mülayim biri bilirdim sessiz sakin...meğersem kızların kalbini çalan yağız bi delikanlıymış yaaBig Grincanat abii arkada bıraktıın kıs nolcak şimdii ? Bu arada çözüm olmassa bende asılmasından yanayım ibret olsun dieBig Grin
Ara
GCLRNFNS
YARGIÇ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bu yaratıcı fikirlerinden ötürü senide sallandırabilirim abiBig GrinAsma potansiyelim çok yüksek şu andaBig Grin

ulan sana fikrimi sölüyorum bennn ozamn onA RUS ÖPÜCÜGÜ VERR...Smile
Ara
YARGIÇ
_BaRbİe_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Peehhh peehBig Grinne üçgenmişş yaa ben canat abiyi kendi halinde mülayim biri bilirdim sessiz sakin...meğersem kızların kalbini çalan yağız bi delikanlıymış yaaBig Grincanat abii arkada bıraktıın kıs nolcak şimdii ? Bu arada çözüm olmassa bende asılmasından yanayım ibret olsun dieBig Grin

Lütfen toplumu galeyana getirmeyinizBig GrinBig GrinBig GrinŞiddete hayırBig GrinBig Grin
Ara
YARGIÇ
GєCєLєRเN єFєN๔เSเ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ulan sana fikrimi sölüyorum bennn ozamn onA RUS ÖPÜCÜGÜ VERR...Smile

Abi lütfen sapık fikirlerini vermeBig GrinBig Grin
Ara
aMyLee
GєCєLєRเN єFєN๔เSเ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ulan sana fikrimi sölüyorum bennn ozamn onA RUS ÖPÜCÜGÜ VERR...Smile

:8:8:8:8:8:8:p::p::pisik:
Ara
EndLess
ınsanların hayallerıyel oynayan bı moderator ıstemıyorum................ dırek asıl sın bıre zındık bıze haın bıre uckagıtcı pabucumun modu SadSadSadSad
Ara
EndLess
bence fatıh uerge öpturelım yada ajdara...........Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin:
Ara
GCLRNFNS
YARGIÇ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Abi lütfen sapık fikirlerini vermeBig GrinBig Grin

ben anlamam abiii ona bi ceza vereceksennn
bizim fikrimizi alcaksınn ona rus öpücügü verceksinnn
ve dudagından öpüceksin mod olarakk bu ceza ona yeterr...Big GrinBig Grin
Ara
GCLRNFNS
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bence fatıh uerge öpturelım yada ajdara...........Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin:

sersi olum sen öp nann belkii kendine gelirrr....Confusedmiley12:
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 11:44 AM