:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Avukat Olucamm:D:D:D:D
ÐŽeşaren
InşaAllah hayırlısıyla meslegini eline alıp, Istedigin başarılara ulaşabilirsin Azracım ..

Tebrikler Smile
Ara
BiRiciGim
Cok Sagolun Arkadaslar Hepinize Ne Kadar Tsk Etsemde Az Tekrardan Cok Tsk Ins Hedefime UlasirimSmile Hehe:yikildim: Ben Cok Para Alayim Diye Yapmiyorumki Ha Ellimde Saglam Bi Mestegim Olsun Ve Okumayi Sevdim Icin Yapiyorum Yoksa O Kadar Paraya Ihtiyacim Oldundan Degil Neyse Hepiniz Sagolun Tsk:o
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
Ins. Istedigin yerlere geldigini görmek bizede nasip olur (: basariLar diLerim canim ..
Ara
BiRiciGim
sagoll penbecimmm sagoll canimm benim ins Big Grin kizz sen yaslimisinda görmek nasipp olur diyorsun deli deli konusma döverimm seni haaaBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinTongueTongue ins canim.
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
yok kiz öle deiL BEn Evlenicem ya Tongue Kesin bosanirim (yinede allah korusun) ozaman isimiz düserse seni görmek nasip oLur ins. YarDimCI Olursun ... Big Grin Tabi Ozamana ölme essegim ölme Big Grin
Ara
BiRiciGim
aaa cidimisin tebriklerrBig GrinBig GrinBig Grin ins mutlu olursun ya ne bosanmasi sende benim gibiBig GrinBig GrinBig GrinTongueTongue bosanirsan bile yardimci olurum sana ne demek SmileBig Grin
Ara
Shrewish
...

Pek anLamadım ama umarım herşey gönLüne göre oLur. Siz Türkiye'de mi yoksa yurt dışında mısınız?
Ara
GCLRNFNS
ki,m derdiki duygusuzdan avukat çıkıcak
diyee tutmayın beni aglamak istiyorummm...
:'(:'(:'(

janım benim allah gönlüne göre verdiyse ne mutlu sana
inşallah başarılı dürüst ve sevimli bi avukat olursun
allah yar ve yardımcın olsun....SmileSmile
Ara
BiRiciGim
saucy ben alamanyadan katiliyorumSmile gecelerin efendisi sanada cok tsk ederim hehe yaa lütfenn aglamaaaSadSadSadSad:S:S:S sagol seninde allah gönlüne göre versin cok tskSmile
Ara
AfrâsyâB
benimde versin allah gönlüme göre ya Sad
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 08:05 AM