:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Minibüsteki Kız!
ѕqρα кJмя
Ata Demirer idoLüm yaa kral.gif

yıLdızzLar tutamaaaz! sen biLe tutamazsın kimse tutamaz tuucecan Big Grin
Ara
..TuuCe..
inan seni bööle görmekk süpperr=)
tutmaya hiç niyetm yoq jnm Big Grin
Ara
AfrâsyâB
kağıda yaz neler hissediyosan içtenlikle en altada eğer sende? yap telefon numaranı yaz inerken kıza ver in Wink emin ol arar Smile
Ara
BiRiciGim
ooo baya dertliyiz arkadaslar sitenin sakacisi asik olmus eyvahhh diyomusumTongueTongue saka saka canata katiliyorum önce biraz yakinlas merhaba günaydin filan gerisini gelir zatenSmileBig Grin
Ara
chatlaq
ŞimCik naap ßilio musun arkidaşım biliosan $öLe ßen ßilmiOrum Çünkü...Big GrinDüşündüm Ama ßulamadım Kusura ßakmaTongue Ama ßunLarı Yzarken ßişiLer Geldi Aklıma Ama ßilmiyorm Olmaz heralde...:STongueBig GrinNesee Düşünmem Yiter Dimmi MerT:Smile Yanı flan ßoş Olursa Otur Merhaba de Hergün KarşıLıorz bişiler de Arkidaş olalım mı de sora msnde flan konuşursunuz varsa kızın msnsi Taße böle matrak Konuşursun Güsel Fotolarını Koyarsın ßöle biraaz uzun zmn knouşursunuz Ama $irseri Gißi Konuşma..Tongue$onraSındada Güvenini kazanmaya Çalış Aşktan ßasset Daha $onrada Açıl kıza Hatta Minübüste Teklif £t Çiçek Al £line Minübüste £ğiL De $enden Çok hoşLandım Dİe ßenimle Çıkar mısın de....Big GrinTongueHerrkes AlkışLasın ÖnCeden Söle dünden kız inince İşte ßöle...TongueBig GrinBig GrinBig GrinTongueBig GrinBig GrinBig GrinTongue
Ara
ѕqρα кJмя
:yikildim:

tam türk fiLmi gibi bea chatlaq Big GrinBig Grin

denerz artk sırayLa istedikLernzi
Ara
CaNaT
tmm sende dene işe yararsa bizde öle yaparız Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
ѕqρα кJмя
tamam ben konu mankeniyim simdi Cool

deney aracı Big Grin