:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sevgiliden ?z?r dilemek i?in haz?r mektup mail
Son Noktam
Sevgiliden ?z?r dilemek i?in haz?r mektup mail[SIZE=1]
Sevgilim sana nas?l s?yleyece?im, nas?l yazaca??m.. Kelimelerim yetersiz, kalemim tutuk. Sana ?yle hasretim ki b?t?n s?zler ifadesiz. Senden ?nce ya?amam???m, senden ?nce ben ben de?ilmi?im.Sen gitti?inden beri yine kendimde de?ilim. Seninle ya?ad?klar?m yetmiyor, an?lar kalbimin ac?s?n? dindirmiyor.Ayr?l?k kap?y? ?ald?, seni benden ald?.. art?k i?eri hi? kimse giremiyor.

Sevemiyorum kimseyi, g?zlerim senden ba?kas?n? g?rm?yor. Ellerim senden ba?kas?na gitmiyor. Dudaklar?m senden ba?kas?n? ?pm?yor. Geceleri bir yorgan gibi ?ekip ?st?me, karanl??? ?rt?yorum. Uzak y?ld?zlar?n ????? bile bu karanl??? delip ge?miyor. Y?ld?z yok, ay yok, bulut yok.. umut yok sevgilim. Umutsuz ya?anm?yor.

Soka?a ??ksam att???m ad?mlar bo?lukta geziniyor, ya?murlar ya?sa damlalar bana seni s?yl?yor. ?i?eklerin boynu b?k?k, g?ne? bitmi?. D?nya benden hesap soruyor. Bu ceza ?ok a??r sevgilim, bana reva g?rd???n bu ceza ?ekilir gibi de?il. Y?re?im s?k?l?yor.

Hatam? biliyorum, yanl???n fark?nday?m. Senden ?z?r dileyecek y?z?m yok. ?stersen kap?n?n e?i?inde k???k bir ta? olay?m itip kakt???n, yeter ki uzaklara f?rlat?p atma beni. Pencerende bir ku? olay?m, elinin tersiyle u?urma beni. ?nce parmaklar?nda solgun bir ?i?ek olay?m, buru?turup k?rma beni..

Susup gittin, ?ekip gittin. Bir namlunun ucuna kur?unu s?r?p gittin. .Ama ?yle kaskat? ?yle a??r ki ruhum, can damar?m kesilse bir damla kan?m akmaz. G?zlerim ufka dikili, bir k???k k?z?l ???k bekliyorum senden..Bir ayd?nl?k teli.. Bir umut.. affeder misin beni?

[/SIZE]
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ayrildim Ve Sana Bir Mektup Yazdim Asla Verilemicek BiRiciGim 1 1,199 03-23-2021, Saat: 04:20 PM
Son Yorum: Gü-lŞ«m-se
  Sevgiliden Ayrılmak yalan dünya 2 597 10-08-2010, Saat: 04:11 PM
Son Yorum: yalan dünya
  Güzel'den serseri'ye mektup alemci 3 1,138 09-03-2008, Saat: 07:08 PM
Son Yorum: Patikli_Penguen
  Mektup alemci 0 489 09-02-2008, Saat: 11:01 PM
Son Yorum: alemci
  Gönderilmeyen Mektup BiRiciGim 0 528 02-06-2008, Saat: 11:26 PM
Son Yorum: BiRiciGim

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-29-2024, 08:50 AM