:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
OsmanLı ve Çin İ$kence $ekiLLeri..
AfrâsyâB
abi benim anlamadığım yanlışta ısrar ediyo o garip değil mi :S
16 17 yaşındaki bi öğrenciye ilk cumhur başkanını sormuştu usta çocuk bilemedi böyle bi ülkede yaşıyoruz bunları doğal karşılamak lazım artık Smile
en iyisi tınlamamak
Ara
MorciveT
Her devletin kendine göre bazı işkence şekilleri var; kimse buna itiraz edemez. İşkenceleri dine vurmak tamamiyle suç. İlk müslüman arapların namus kavramında hatası olanları kazığa otutturduğunu ve bazı bölgelerde bu geleneğin hala devam ettiğini umarım biliyorsunuzdur. Bizim ülkemizde de bir kadının namus kavramında yanlış davranışından dolayı toprağa gömülüp taşlandığını da umarım biliyorsunuzdur ki bu geleneğin hala bazı yerlerde olduğuna ben inanıyorum.

Demek istediğim şu : Bazı arkadaşlarımız yanlış bilgilere sahip olabilirler, belki de bizim bildiklerimiz yanlış olabilir. Sert çıkıp karşımızdaki insanı inciterek ona doğru olanı gösteremeyiz. Madem engin bilgilerimize güveniyoruz, karşımızdakini arkadaş olarak görüp ona güzel bir dille doğru olanı anlatmak en güzelidir.
Ara
..MeRvE..
tüylerim ürperdi bu ne yahu
Ara
AfrâsyâB
..MeRvE.. Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tüylerim ürperdi bu ne yahu
bakın ürperdi yarısı yalan canım bunların
Ara
GCLRNFNS
canat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:çok ilginç yüntemlermiş de Osmanlılarda işkence varmıymış varsada bunlar olduğunu bilmiyordum paylaşım için tşklr

kankama katılıyorummm ayrıcaaa öle bişiyin oldugunada imkan vermiyorum
ama iddaa da etmiyorum....Confusedmiley13:
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Osmanli Tuğralari son 8 416 01-24-2008, Saat: 12:16 AM
Son Yorum: TutkuM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 05:36 PM