:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ZeKi KaDinLar :D
ѕαкℓı@мѕı@η
saol begenmene sevindim arkadasim (:
Ara
play-54
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ama malesef ben hala kendımın kölesıyım......( ve galıba ömur boyuda öle kalıcam Big GrinBig GrinBig Grin )

Helal olsun valla super ototturdun
Ara
nry8
=)khretsn biz yha
Ara
djseninim
ehuehu çok güslemişBig Grin
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
:yikildim:
Ara
Seyduna
bU konuyu çok sevdim yaa biri beni çağırıyO sankiSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile......saol canıM........
Ara
theropoda
o şaheserler kendini çok fazla bişey zannetmesin
allah ademe sormuş:adem kulum bi gözünü ver sana bi eş vereyim
adem:olmaz
allah:bi kolunu ver sana bi eş vereyim
allah:bi bacağını ver sana bi eş vereyim
allah:beynini ver sana bi eş vereyim
ademConfusedana şu kemiğimi versem ne verirsin?
allah:kadını veririm!
adem:buna da şükür ya rabbi!
şaheser müsveddeye eş olarak yaratılmıştır.erkek kendi görevini bilmeli kadın da erkeğine uygun bi eş olmalıdır.dikkatinizi çekerim forumda bi resim var mezarlıktan çıkarılan kadın başlığı altında.kızlar ayağınızı denk alın.bu dünyada deil öbür dünyada ne hesap vereceğinizi düşünün
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
theropoda Adlı Kullanıcıdan Alıntı:o şaheserler kendini çok fazla bişey zannetmesin
allah ademe sormuş:adem kulum bi gözünü ver sana bi eş vereyim
allah:bi kolunu ver sana bi eş vereyim
allah:bi bacağını ver sana bi eş vereyim
allah:beynini ver sana bi eş vereyim
ademConfusedana şu kemiğimi versem ne verirsin?
allah:kadını veririm!
adem:buna da şükür ya rabbi!
şaheser müsveddeye eş olarak yaratılmıştır.erkek kendi görevini bilmeli kadın da erkeğine uygun bi eş olmalıdır.dikkatinizi çekerim forumda bi resim var mezarlıktan çıkarılan kadın başlığı altında.kızlar ayağınızı denk alın.bu dünyada deil öbür dünyada ne hesap vereceğinizi düşünün

Kadın kaburga kemiğinden yaratılmıştır.
Hz. Havva'nın yaratılışında kaburga kemiğinden bir hücre, temel olmuş olabilir. Bu hücre bir saç hücresi yahut ciğer hücresi de olabilirdi. İlahi hikmet bunu böylece takdir etmiştir... Ki kadin erkek esittir .. öyle olmasaydi Allah Havva'yi Adem'in Ayagindanda yaratabilirdi ..

Ha diyeceksin madem esit bu konu bu baslik ne; burda belli bir amaç yok maksat muhabbet.. ( :

Hem Allah Herkeze Ayni zeka'yi vermistir ama kimisi bu verilen beynin fazlasini kullanir kimisi kullanamaz, Sen bendn daha zekisin susun busun diye birsey söz konusu olamaz .. Bu muhabbetinde dine aykiri birsey oldugunu zannetmiyorum ..

'' Kizlar unutmayin Bu dünyada degil öbür dünyada ne hesap vereceksiniz düsünün'' demissin .. Sende unutma, ayni hesabi sende vereceksin ( : ..

Ha birde ; Hz. Ebû Hüreyre'nin bir rivayetinde de Peygamber Efendimiz (a.s.m.) şöyle buyururlar :

"Allah'a ve Ahiret gününe iman eden, bir meseleye şahit olduğu, gördüğü zaman ya hayır konuşsun veya sussun. Kadınlar hakkında iyilik ve hayır tavsiye ediniz. Çünkü onlar kaburga kemiğinden yaratılmışlardır. Kaburga kemiğinin en eğri tarafı da üst tarafı, uç kısmıdır. Eğer onu doğrultup düzeltmeye kalkışırsanız, onu kırarsınız. Kendi halinde bırakırsanız daima eğri kalır. Öyle ise birbirinize, kadınlara iyi davranmayı tavsiye ediniz" ..

Oku .. Smile

Ara
theropoda
Eğer onu doğrultup düzeltmeye kalkışırsanız, onu kırarsınız. Kendi halinde bırakırsanız daima eğri kalır. Öyle ise birbirinize, kadınlara iyi davranmayı tavsiye ediniz"
hiçbir kadın kendi doğru bildiğinden şaşmaz bu birincisi.ikincisi ise hayatımda hiçbir kadın bana karşı olan iyiliğime iyilikle karşılık vermedi.hep paramı ve karizmamı kullanıp sonra da beni bir köşeye attı.benim deneyimime göre kadınlar en korkunç yaratıklardır.tabi bu benim yaşadığım şeyler.herkesin farklı deneyimleri vardır.kimileri kadınların melek olduğuna inanır.ama anlıyorum ki söylediklerim yanlış anlaşılmış.eğer kötü birşey söylediysem çok ama çok özür dilerim.amacım kaburga kemiğini düzeltmek değil ve haddime de düşmemiş.elbette ki bende ahirette hesap vereceğim.ama kızlar unutmamalılar ki bir kadın bir erkeğin namusudur.öncelikli konu burada kadınlardır.yine yaşadığım tecrübelere dayanarak konuşuyorum:hayatımda hiçbir sevgilime yalan söylemedim ama hep yalan işittim.hep suçlu olan ben oldum.paramın değeri kadar sevildim.kız arkadaşımı eve bırakmaya gittiğimde ayrılmak bana zor geliyodu ama onlar bana ayrılalım bu iş yürümüyor diyerek dünyamı devirdiler.arkamdan vurdular.ihanet ettiler.beni hiç uğruna sattılar.en sonunda ben de kendimi söylediğim herşeyi var gücüyle yapan arkadaşlarımın(bilgisayarım,motorsikletim) yanına kapattım ve AŞK DENEN ŞEY BANA Bİ DAHA YAKLAŞMASIN!ben inzivaya çekiliyorum.ha bu arada benim gibi pes edip de hayatına küsmeyenlere sesleniyorum:dilerim mutlu bir hayat sürersiniz.dilerim aranızdan kara kedi geçmez.inşallah benim gibi olmazsınız:'(:'(:'(
Ara
AfrâsyâB
Zeki ve Kadın yan yana bile yakışmıyolar Big Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kadınlar neden yalan söyler? MaSaL 0 879 03-02-2011, Saat: 06:50 PM
Son Yorum: MaSaL
  Kadınlar hangi tür erkekleri çekici bulur Hasretiim 0 529 09-17-2010, Saat: 12:25 PM
Son Yorum: Hasretiim
  Elma tipi şişmanlayan kadınlar diyabet ve kardiyovasküler tehdidi acemhe 0 691 08-11-2010, Saat: 12:41 PM
Son Yorum: acemhe
  Kadınlar ve Bakışları... bidely 9 727 08-01-2009, Saat: 08:25 PM
Son Yorum: Qetesh
  BaLıketi kadınLar daha zeki !.. nazarboncuqu 2 492 06-29-2009, Saat: 05:42 PM
Son Yorum: nazarboncuqu

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 03:59 PM