:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bıktımmmmmmmmmmmmm
EndLess
PemBe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ha söyLe yoLa geL Big Grin oLamaz kimse tabi Cunku onLarin gecirdikleri operationu kimse geciremez arti petek deme bana sinir oldum o kadina bi seyini izledimde igrenc seyin Tongue

:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim: Tamam sölemem .....Zaten Bende sevmem o kadını TongueTongue:TongueTongue:yikildim: Bu Arada merak ettım ne ıgrenclıgını gördun kadının Confusedmiley17:Confusedmiley17:Confusedmiley17:
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
Ya birak ya ne olucak iste yanLislikLa bi VideOsunu seyrettik ama yanlislikla Big Grin
Ara
EndLess
PemBe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ya birak ya ne olucak iste yanLislikLa bi VideOsunu seyrettik ama yanlislikla Big Grin

Yanlıslıkla ama Yanlıslıkla Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin: Anladım Oluyo arada böle yanlıslıkla Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin:Big GrinBig Grin
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
Senin o Olmasin O YanlisliKla Gören Gözlerini OyarrimTongue (sanane deme sakin cok bozulurum havaya girdim ) Big GrinBig Grin
Ara
EndLess
PemBe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Senin o Olmasin O YanlisliKla Gören Gözlerini OyarrimTongue (sanane deme sakin cok bozulurum havaya girdim ) Big GrinBig Grin

Tamam olmaz yanlıslıkla Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin: Zaten bız kım Petek dıncöz vıdeosu kım TongueTongueTongueTongueTongue:pBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
Heyy Allam ya bu tam SoPaLik GGEl Beni Kasi dio Resmen Big Grin
Ara
EndLess
PemBe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Heyy Allam ya bu tam SoPaLik GGEl Beni Kasi dio Resmen Big Grin

Tam yaw saka yapalım dedık bugun bı sıddet havası var sneın ustunde Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin:Big Grin
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
Evet GOzlerimden ates ellerimden oKlava firlio ona göre
Ara
EndLess
huwwwwwwwwww korktum .. Ellerımı tutsana Big GrinBig GrinBig Grin:Big GrinBig Grin:
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
Ayyyyyyyyyyy Ne dedin Sennn
Ellerimimi tut dedin Saka yapmiosn Demi anaa bayilCam ya ben bugun kesin ölUrum haaa
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 08:30 AM