:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bıktımmmmmmmmmmmmm
EndLess
Yazık sıze böle .. Yenıklerı oynayacagınıza .. Bıraz guclu olunda .Galıpler arasıan gırın.....Hayat.Ne olursa olsun yasanmalı yalanda olsa yasanmalı ..

Bıktıysasınız..Malesef baska kanalı yok bununla ıadre edın......SmileSmileSmile
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
Biktik ya biktik iste varmi itirazin biktik Alla alla Tongue yaaa
Ara
EndLess
PemBe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Biktik ya biktik iste varmi itirazin biktik Alla alla Tongue yaaa
Bide hayata sorun bakalım sızden memnun mu.....Wink Sıoz ondan bıktınız ama o sızı ıstıyomu.... Emınımkı oda sızden bıkmıstır...Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin: ben olsma bıkardım ne bu be ceneye bak Big GrinBig Grin:Big GrinBig Grin 1 söluyoruz bın ısıtıyoruz....Big GrinBig Grin:

Allahım sne bızı PemBenın cenesınden koru yarabbım Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin:Big GrinBig Grin
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
amin amin bazen cevremdeki insanlara aCiorm Big Grin ama napiim bende buyum iste
Hayatada gelinCe biktiysa bikti cokda TInn Sanki Ben ondn bikmisim Varsin oda biksin Wink
Ara
EndLess
PemBe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:amin amin bazen cevremdeki insanlara aCiorm Big Grin ama napiim bende buyum iste
Hayatada gelinCe biktiysa bikti cokda TInn Sanki Ben ondn bikmisim Varsin oda biksin Wink

Hem guzel hemde kustah..........Kendını begenmıs nolcak TongueBig GrinBig GrinBig Grin:
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
Oyyyyyyyyyy Bana guzel dedi duydunuzmu herkez sahit olsn serseri bana guzel dedi :$:$
Ara
EndLess
Bu Kadar sevınecegını Bılseydım daha önce Derdım..........Big GrinBig GrinBig Grin Hem Yannıs hatırlamıyosma daha önce bı cok kere söledım ben bunu Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
biLiorm arti buarada az once yazamadim sonrada geldi aklima Big Grin Seyy
Petek dinçöz kim be o kim ya benim yanimda hee kim ??? Bende onun kdr operation gecirseydim banada onun kdr makyaj yapilsa özen gosterilse Heytt be kimse pabucum olamaz Big Grin Big Grin
Ara
EndLess
PemBe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:biLiorm arti buarada az once yazamadim sonrada geldi aklima Big Grin Seyy
Petek dinçöz kim be o kim ya benim yanimda hee kim ??? Bende onun kdr operation gecirseydim banada onun kdr makyaj yapilsa özen gosterilse Heytt be kimse pabucum olamaz Big Grin Big Grin

Bu Halınlede senın gıbı olamaz Petek dıncöz............Wink
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
Ha söyLe yoLa geL Big Grin oLamaz kimse tabi Cunku onLarin gecirdikleri operationu kimse geciremez arti petek deme bana sinir oldum o kadina bi seyini izledimde igrenc seyin Tongue
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 08:54 AM