:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Platonik a?k ?zerine mektup
Son Noktam
Platonik a?k ?zerine mektup[SIZE=1]
Sana uzaktan bak?yorum. Sana bakmak inan?lmaz mutlu ediyor beni. Sen gidince akl?m da senin pe?inden s?r?klenip gidiyor, y?re?im de.. Yan?nda biri mi var, ona bir ?ey mi s?yl?yorsun, onunla g?l?yor musun.. i?im yan?yor. Ama senden sonra g?rd???m o insan birden senden biri oluyor. Senin bakt???n her yer art?k g?zel, senin konu?tu?un her insan, ?zel oluyor.

Sen evine ?u yollardan gidiyorsun. Ard?ndan y?r?yorum. Beni fark etmiyorsun. ?n?nden ge?ti?in evlere, g?lgesinde y?r?d???n a?a?lara, her g?n bindi?in otob?se bak?yorum. Senin g?z?nle bak?yorum. Sen yokken de o yollardan defalarca ge?iyorum. Senin kokun, senin havan, senin auran sinmi? havaya.. Sanki seni soluyorum.

Ak?amlar? ne yapars?n acaba? Sofraya oturdu?un zaman yan?nda kimler var? Hangi yeme?i severek yersin, neyi sevmezsin? Kitap okur musun? Hangi kitaplar? seversin? Ne t?r filmlerden ho?lan?rs?n? Televizyon izler misin? Gece soka?a ??kar m?s?n? Arkada?lar?nla en ?ok neye g?lersin? En ?ok kim k?zd?r?r seni..Hangi futbol tak?m?n? tutars?n?

Bilmeliyim. Senin hakk?ndaki b?t?n ayr?nt?lar? ??renmeliyim. ??nk? ben de o filmlere gidece?im, ben de o dizileri izleyece?im, ben de o yemekleri sevece?im ya da nefret edece?im. Bilmeliyim. Ba?tan kuruyorum d?nyam?. Seninle ya?amaya ba?l?yorum.

Onca kalabal???n i?inde, karma??k ya?am?n ortas?nda e?er sen varsan daha seni g?rmeden bir ku? gibi ??rp?nmaya ba?l?yor y?re?im. Bir ???k ?arp?yor y?z?me, bir s?cakl?k y?r?yor g??s?mde. Anl?yorum ki sen vars?n. Sen ordas?n. Sen gelmi?sin. Bakmadan, ba??m? ?evirip seni g?rmeden varl???n?n fark?nday?m.

Ey uzak uzak bakt???m.. g?z g?ze gelmeden, sa??n? ok?amadan, de?il bir r?yay? bir c?mleyi payla?madan sevdi?im sevgilim. Bir a?k filiz verdi, fidan verdi, k?k sald? i?imde. Onu sana g?stermek i?in ?mr?m? veririm.

[/SIZE]
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Platonik Bir A?k Hikayesi €BeRimSin 7 406 04-02-2022, Saat: 07:12 AM
Son Yorum: wildfang
  Ayrildim Ve Sana Bir Mektup Yazdim Asla Verilemicek BiRiciGim 1 1,203 03-23-2021, Saat: 04:20 PM
Son Yorum: Gü-lŞ«m-se
  Güzel'den serseri'ye mektup alemci 3 1,142 09-03-2008, Saat: 07:08 PM
Son Yorum: Patikli_Penguen
  Mektup alemci 0 492 09-02-2008, Saat: 11:01 PM
Son Yorum: alemci
  Gönderilmeyen Mektup BiRiciGim 0 530 02-06-2008, Saat: 11:26 PM
Son Yorum: BiRiciGim

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-20-2024, 01:20 AM