:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ders ÇaLı$mamak için YapıLan AnLamsız HareketLer..
Böcük
cep telefonunuzdaki msgları ilk kez görüyormuşçasına 20. kez okumak.

dolaptaki kıyafetleri tek tek deneyip hangisinin daha çok yakıştıgına karar vermeye çalışmak, kıyafetlerle farklı kombinasyonlar yapmak. saça farklı modeller uygulamak.

yemek yemek
telefonla konuşmak
normalde izlemediğiniz programları izlemek

calisma programi yapmak.
2 saat uygun bi kagit aranir. tablolar cizilir. "3-5:ilk bolum. 5-5.30:ara" diye uzayip giden hic bir zaman gerceklesmeyecek hayaller not edilir.

çiçekleri sulamak, fayansları silmek, ayakkabılığı yerleştirmek, yatağı yeniden dağıtıp yeniden toplamak, birikmiş eski gazeteleri iple bağlamak, kendine ders çalışırken dinlenecek playlist'ler hazırlamak, boş su şişelerini doldurmak, hamlandığını aklına getirip manasız egsersizler yapmak, bitmemiş puzzle'ları aramak, aile albümlerine göz atmak, çiçekleri sulamak, fayansları silmek, ayakkabılığı yerleştirmek...

buzdolabını açıp, içine bakıp, kapatmak.. evin her odasını dolaşıp her odaya boşboş bakmak.. aç olmadığın halde yemek yemek.. tuvalet ihtiyacın olmadığı halde gidip tuvalete oturmak.. son yarım saatte 3 bardak su içilmiş olunmasına rağmen gidip su içmek..

masada karşıda oturan ev arkadaşına durup dururken el hareketi çekmek.
akabinde ev arkadaşıyla güreşmeye başlamak.
kesinlike amacına ulaşmak.

ders kitabını açıp resimlere bakmak ve esnemek bir örnek teşkil edebilir mesela

internetten gereksiz makaleler indirmek
- evdeki kediyi kovalamak
- etrafa dağılmış makaleleri konu ve yazarlarına göre tasnif etmeye girişmek
- gece geç vakit acıkınca yerim diyerek mercimek çorbası pişirmeye karar vermek
- bi oyun daha oyniiim hemen ders çalışmaya oturacam diyerek bilgisayar başında vakit öldürmek. bir oyun, iki oyun, üç oyun...
- şimdi çok yorgunum, iki saat uyuyayım, sonra kalkıp ders çalışırım uzun uzun diyerek kanepeye kıvrılmak. bir saat, iki saat, üç saat, hooop sabah olmuş.

ansiklopedi'de merak edilen şeylere bakmak.

tırnakların içini temizlemek. favorimdir..

abi ya elimde yeterli not yok veya zaten kaydı diye tatmin olmak sonra kendi gibi bi arkadasını arayıp 'abi ben de hiç calısmadım noolcak bilmiom' gibi lafları duyana dek konusmak sisteme sövmek okulu kötülemek bu yazıyı yazmak okumak veya bu baslıgı okuyup moral bulmak ... sonsuza dek ders programı yapmak...

cep telefonunun recorder ına abuk subuk şarkılar söyleyip kaydetmek, sonra onları çok matah şeylermişcesine defalarca dinlemek.
-çeşitli düzenlerde çalışma programları yapıp, aralarından en iyisini seçmek için saatler harcamak.
-"şu dersten şunu alsam ortalama bu gelir, o zaman öbür dersten de bunu almam lazım" diye abuk subuk hesaplar yapmak.
ve en fenası rekor kırma amaçlı olarak;
-solitaire oynamak*
Ara
AfrâsyâB
öyle kaygım yok artık sınavdan sınava gidiyorum Big Grin
Ara
EndLess
tesekkurler.............
Ara
Böcük
Rica ederim....
Ara
CaNaT
Paylaşım için tşklr emeğine sağlık
Ara
Böcük
Rica ederim..
Ara
Gulguzeliii
bıre bır serhatı anlatmıssın aynen onun yaptıkları...
paylasımın ııcn tesekkurler..
(¯`•._ αѕιρяєη
vamma guzeldi su ders calisma programini cok uygulardim :yikildim:
Ara
Böcük
Rica ederim..SmileSmile
Ara
chatlaq
çOK sÜPERMİŞ YAFFSS BEENDİM -"şu dersten şunu alsam ortalama bu gelir, o zaman öbür dersten de bunu almam lazım" diye abuk subuk hesaplar yapmak. ßßen ßunun aynını $ınaV £snaSında YapıyOrum Big GrinTongue:tolga:
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Blue_Belial İÇin TeLefon KamPanyası Sonuçları... €BeRimSin 23 1,350 04-15-2022, Saat: 01:27 AM
Son Yorum: wildfang
  enough (ezgi26)için tele kntr kampanyası PrinceSs 49 1,564 04-14-2022, Saat: 09:39 AM
  Blue_Belial İÇin TeLefon KamPanyası €BeRimSin 43 2,344 04-14-2022, Saat: 05:32 AM
  Modaretör olmak için gerekenler sponge_bob 5 570 04-13-2022, Saat: 02:02 AM
  Bunları biliyor muydunuz? (Fenerliler için :D) Pessimist 13 777 04-11-2022, Saat: 05:16 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-29-2024, 12:58 PM