:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
.seni seninle payla?amayacak kadar ?ok seviyorum.
ROSE
Seni, seninle payla?amayacak kadar ?ok seviyorum. ?abalama sak?n anlamak i?in beni. Benim derdim bendeki benleri, bendeki senleri seninle payla?mak de?il ki...Seninle anlam kazanmad? sahip olduklar?m. Ben zaten g?ne?in parlak bir tepsi gibi kaplad??? g??e yabanc? de?ildim ki! Ay?n k?z?yd?m ben senden ?nce de. Simden bir ?rt? gibi ?st?me ?rter ay?, h??k?r?klar?mla renklendirirdim dolunay?...
?p??lerimi saklamad?m hi? dudaklar?na. ??imi k?p?r k?p?r yapan baharla ta?lanan papatyalar?n sar? g?beklerinde de dola?t? dudaklar?m, sahip olamad?klar?n?n ac?s?n? inci tanelerine d?n??t?r?p yanaklar?na bir kolye gibi dizen ?ocu?un ac?s?n? da tatt? pembe yan?m...
?stedi?im i?in vard?n hayat?mda. Sana uyanan sabahlar katmak istedi?im i?in, d??lerimde soktum seni koynuma. G?l???n?n haylazl???n?, g?zya?lar?n?n tuzlu tad?n? tatmak istedi?im i?in “a?k”a d??t?m bu deli oyunun kuca??nda. Sokaklarda y?r?yen, kendi gelece?ine ad?mlar atan milyarlarca insandan ikisiydik yaln?zca. D???nsene olas?l?klar?n sonsuzlu?unu...Rastlant?ysa, ?arp??malar?m?z? ben katt?m ad?mlar?m?za...
??imdeki melankolik kad?n? besledim yoklu?unla...Bir k?rm?z? kadehin i?inde bo?uldum yaln?zl???mla.Adaklar adamad?m kavu?malar?n u?runa.??nk? sen kadar sensizli?i de istedim ben a?k?n tad?na doyas?ya varabilmek ad?na. ?zlemek istedim seni, gecelerce uykusuz kalan bir kad?n?n g?z?n? kapat?p r?yalara teslim olmas?n? istemesi gibi. Havai fi?ekler patlamal?yd? g?zlerimde seni yeniden g?rd???mde...Kavu?man?n lezzetini sa?layan ?zlem de?il miydi? ?zlenmeyen bir y?rekte a?k bar?nabilir mi?
Bardaktan bo?an?rcas?na ya?an ya?murda elin elimde sar?lmak istemedim ya?murlara. Yoklu?unu y?klenip s?rt?ma, ?effafl???nda hissedebilmek istedim seni umars?zca.Kolayd? ?slanmak s?r?ls?klam sa?aklar?n alt?nda, zor olan? istedim; ya?murla de?il, varl???n?n katt??? yoklukla y?kanmak...Ba?ard?m can?z?m, az ?nce ok?arken sa??m?n her bir telini bir sa?anak, ?zleminle s?r?ls?klamd?m sensizli?i her bir h?cremde anlayarak...
Seni t?m bencilli?imle sevdim...Sevilme ihtiyac?m?n cevab?yd?n sen...A?k?n sendeki yans?malar?yd? beni ?eken. Yank?lanan sesimdi, sesindeki. Ben sevmenin bana ait olan k?sm?n? sevdim. Deniz dibinin b?y?leyici evreninden ??k?p, vurgun yiyen yan?n? sevdim. Dingin do?an?n i?ine katt???m f?rt?nay? sevdim...Belki seni de?il, seni sevmeyi; belki seni de?il, senin beni sevmeni sevdim...
Bir senfoninin ?ok sesli ritminde, hayalini giyinip s?sl? bir elbise gibi ?zerime, sonsuzlu?a uzanan ad?mlarla dans etmekti istedi?im. S?ms?k? sar?ld???m bir beden yetmezdi ki bana. Kurallarla s?n?rlanmayan, dokunmakla doyulmayan bir e?ti bekledi?im...??te tam bu y?zden sendin istedi?im..
U?urumlar?n ?rk?t?c? y?ksekliklerinden uzan?p beni kurtaracak bir el istemedim. Zirvelerden diplere yuvarlanman?n tan?ms?z heyecan?n? tatmak istedim. Sakin limanlara, dingin havalarda demir atmak istemedim. Alabora olmak, deniz tuzuyla y?kanmakt?...Monoton bir huzuru de?il, tutkulu bir kaosu se?tim.Bana g?re de?ildir d?z ?izgiler bilirsin, sivri u?lu k??eleri severim...
Bedenimin i?inde sanki binlerce peri, efsunlu sihirlerle ihtiras?m? besledi. Dokunmak istemedim hemen, art?k benim i?in erkek kelimesinin anlam? haline gelmi? tenine. Beklemekti tutkunun deh?etini artt?ran. ?lk dokundu?unda delice istedi?in kad?na, i?ine yuvarland???n zevk dehlizlerini an?msa...??i?eydik, b?t?nd?k, tektik. ?stedi?im i?in kar??m??t?k birbirimize...
Ayr?l???n bir ahtapot gibi kollar?n? sard??? bir a?k istedim. ??nk? a?k? t?ketecek kadar ?ok payla?mak istemedim seninle...Payla??ld?k?a azal?r tutku, payla??ld?k?a eskir a?k. ?stemedim s?radanl???n gri ezikli?iyle renklenen bir sevday?. ?zeldi, ?zel kalmal?yd?. ?zlemeliydim hep seni, istemeliydin hep beni. Kavu?amaman?n, yokluklar?n devasa g?lgesi olmal?yd? ?zerimizde...
Ben seni kavu?mak i?in de?il, kavu?may? ?zlemek i?in sevdim...?yle bir imza att?n ki sol yan?ma, gizli gizli dola??yorsun bedenimin her yan?nda...?yle bir yaz?ld?m ki aln?na, ta??yorsun gitsen de d?nyan?n ?b?r ucuna...Buydu istedi?im hayat?ma anlam katan adam?m, ben sensiz, sen bensiz hep yar?m kalacak bir yan?m?z...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bu Gece İlk Ve Son Kez Seni Sevdim... Orhan-38 3 669 01-19-2023, Saat: 02:47 PM
Son Yorum: Gü-lŞ«m-se
  Bir Başka Özledim Seni, Bu Akşam! €BeRimSin 4 410 04-15-2022, Saat: 03:49 AM
Son Yorum: wildfang
  seni ya?murdan sonra sevece?im... florya 2 375 04-14-2022, Saat: 09:40 PM
  seni düşünürüm pusat41 1 282 04-14-2022, Saat: 05:29 PM
  ---Nasıl Seviyorum--- ciciKIS 6 342 04-14-2022, Saat: 05:07 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-06-2024, 07:05 AM