:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ayr?l?k ?zerine a?k mektubu
Son Noktam
Ayr?l?k ?zerine a?k mektubu[SIZE=1]
Sen gittin.. Bir zifiri karanl?k, bir z?ndan yaln?zl???, a??r bir bo?luk b?rakt?n geride. Gittin ve d?nmeyeceksin bir daha. Hakl?s?n gidi?inde, bu a?k? bitirmekte hakl?s?n. Tek s?z s?yleyemedim. Y?z?ne bakamad?m. Kar??nda a?lamad?m. Eridim, t?kendim, bittim. Sonsuzlukta bir insan nas?l olur.. sesi solu?u nas?l duyulur?

Elveda a?k?m.. Elveda sevgilim. Sen kendini hi? b?yle gereksiz, b?yle de?ersiz, b?yle yapayaln?z hissettin mi? Ayr?l?k ?l?m kadar ac? ve so?uk.Aynalara bak?yorum. Aynada g?rd???m ben de?ilim. G?zlerim cehennem ate?i.. dudaklar?m m?h?rlenmi?. Ellerim titriyor. Y?re?im k?zg?n demirlerle da?land?. Yoklu?unun bedeli ?ok a??r sevgilim.

Sevin?lerim, hayallerim, umutlar?m, renkli d?nyam elveda.. Elveda ya?amak.. Ya?am?n anlam? elveda. Kimse fark?nda de?il yoklu?unun. Sensiz ne hallerde oldu?umu kimse bilmiyor. Anlam?yor yitip giden bir a?k?n kederini.

D?ne kadar en y?cesini ya?ad?m mutlulu?un, ayaklar?m?n alt?ndan kay?p gidiyordu toprak, denizlerin ovalar?n ?st?nde u?uyordum. G?ne? kadar yak?nd? bana a?k. G?ne? kadar s?cak ve parlak. B?rakt?n birdenbire, kanatlar?m kesildi. H?zla ?ak?ld?m yere, bo?lu?un i?indeyim, ?imdi hi?bir ?eyim.Oysa d?nyan?n en zenginiydim. B?t?n ?i?ekler bizim i?in a?ard?, bizim i?in ballan?rd? meyveler, ekinler bizim i?in bereketli, sular bizim i?in ?a?lard?. ?imdi toz duman i?inde k?zg?n bir ??ldeyim. Y?n?m? yolumu ?a??rd?m. Sam r?zgarlar?na b?rakt?m g?vdemi, s?r?klenmekteyim.

Sen bensiz nas?ls?n, bilmiyorum. Rahat m?s?n, mutlu musun, bu kadar ?abuk beni unutur musun?.. Nas?l birden mazi olursun?

D?ne kadar g?zlerinden a?k? i?ti?im, dudaklar?nda y?re?imi eritti?im, u?runa b??aklar ?ekip d?nyaya meydan okudu?um ey sevgili nerdesin? Kimlesin?.. kimlerlesin?.. Kimlerle oyna??r g?n?l e?lersin? Ben burada, terk edip gitti?in yerdeyim.

Elveda a?k?m.. Elveda birtanem.. Elveda sevgilim! Elveda sana..

[/SIZE]
Ara
yalcin_33
elveda ellerine saglık ...
Ara
buse38
Sad BU ELVEDAYI OKURKENNNN ???ME OTURDU BU NASIL B? ELVEDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA ELLER?NE SAGLIK :confused: ?NAN AGLADIM OFFFFFFFFFF YAAAAAA OFFFFFFFFFFFFFFFF
Ara
emine415
paylaşım için saol!!!
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  liseli bir gencin intihar mektubu sHeqKer 2 883 04-11-2008, Saat: 10:45 PM
Son Yorum: Seyduna
  Askerin Aşk Mektubu ..... Melek06 1 778 10-12-2007, Saat: 12:55 PM
Son Yorum: esmerbela
  bir sevenin son mektubu djseninim 4 502 05-27-2007, Saat: 12:46 PM
Son Yorum: djseninim
  aşk mektubu TutkuM 6 655 05-23-2007, Saat: 01:48 AM
Son Yorum: TutkuM
  SanaL aLemde sewen geNcin inTihar meKtubu... ßLacK_DragoN 0 497 03-31-2007, Saat: 08:10 PM
Son Yorum: ßLacK_DragoN

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-29-2024, 04:18 AM