:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Menemen YiyeLim (:
PCKoPaT
6 Arkadaş önce evde menemeni pişirdik siyah bi poşetin içine döktük bakkaldan 1 tane ekmek aldık Otobüse bindik en arka sıraya hepimiz oturduk otobus dolmaya başladı yavaş yavaş otogara geldiğimizde iyice kıvama gelmişti otobusteki kalabalık önceden planladıgımız gibi bir tanemiz araba tutmus gibi bulantı falan geldi dedi menemen dolu poşete bögurmeye başladı sanki kusuyomuş gibi yarım dakkika falan yaptı ama gizledi poşeti sakladı

sonra ağzını falan sildi aynı normal kusmus o kadar bagırdıki otobuste butun otobus bize bakıyodu kaptım poseti elinden Bağırarak olm yinemi domates yedin
dedim.

Bütün otobüs şaşkınlık içinde bana bakıyor Faruk olm ekmeği ver bakıyım oradan dedim başladım menemeni yemeye Sonra bizim diğer elemanlarda yemeğe başladı Bütün otobüs şaşkınlık içinde bize bakıyor millet biraz baktı falan sonrası malum midesi bulananlar pislik diye bagıranlar neler neler ya herkes çıkarken bize bağırıpta çıkıyordu ama hala ne zaman hatırlasam gülmekten kopuyorum bide siz ama otobüstekilerin halini görecktiniz.

(Ç)aLıntıdır..Big Grin
Daha önCe weriLdiySe aFFoLa (;
Âh be.
Ara
CaNaT
böööö Big GrinBig GrinBig Grin süper fikir süper cesaret Big Grin
Ara
PCKoPaT
canat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:böööö Big GrinBig GrinBig Grin süper fikir süper cesaret Big Grin
Ainen Big GrinBig GrinBig Grin
Âh be.
Ara
MaNeSiA
duymuştum bunuBig Grin
Ara
PCKoPaT
MaNeSiA Adlı Kullanıcıdan Alıntı:duymuştum bunuBig Grin
$imdi de okumu$ oLdun Big GrinBig Grin
Âh be.
Ara
Gulguzeliii
ıgrenc bebem yapma soyle seylerSmileSmileyınede zekana hayranım ben kırkyıl dusunsem bulamam herhalde...Smile
PCKoPaT
߀߀m t$kLer de ߀n yapmadım ßunu Big GrinBig GrinBig Grin
Âh be.
Ara
Böcük
Öğğ..Midem buLandı..:SBig Grin
T$kLer..
Ara
PCKoPaT
RiCa €derimBig Grin
Âh be.
Ara