:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
.......::::::
Yorgun Yürek
benimde bir gün burda haykıracağım hiç aklıma gelmemişti ama yapıyorum
çünkü her şey herkes üstüme geliyo ne kadar kaçarsam kaçayım hep geliyor bu hayattan gitmek istedim onu bile beceremedim ben o kadar ki aciz bir insanım
msn yi bıraktım duygusuz u bıraktım ama gene hepsine geri döndüm nedenini ise hala bilmiyorum kaçmak istiyorum gitmek yok olmak ama olmuyo gidemiyorum
kime ne kadar çok değer verdimse herkes yanlış anladı başka şeyler söylüyorlar bana ben ne yapacağımı inan ki şaşırdım psikolojim bozuldu artık ya....
bir oğlum var onunla bile ilgilenemez oldum artık
ya ben eski esra olmak istiyorum neşe dolu ama yapamıyom işte......
Ara
AfrâsyâB
abla nediyebilceğimi ilmiyorum nedesekte iş sende bitiyo zaten allah yardım etsin abla
Ara
Yorgun Yürek
çikitamuz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:abla nediyebilceğimi ilmiyorum nedesekte iş sende bitiyo zaten allah yardım etsin abla
gökhancığım saol bişi dmene gerek yok ben biliyorum iş bende bitiyo....
Ara
AfrâsyâB
evet abla ama hep iyi düşün ya en azından düşünmeye çalış Smile
Ara
Yorgun Yürek
çikitamuz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:evet abla ama hep iyi düşün ya en azından düşünmeye çalış Smile
hıhı anladım gökhancığım saolasın Smile
Ara
HIÇKIRIK
bunalımdasın galiba abla küçük bir bunalım geçiriyosun ama berak etme zamanka düzelirsin bende çeğirdim öyle bir bunalım bence hiç birşeyi kafana takma ne yapmak istiyorsan onu yap abla allah yardımcı alsun
Ara
PCKoPaT
mutLuLuqu yaLnıZLıkta ßuLcaana inanıoSun, yanLı$!Wink ÇewrendekiLerLe mutLu oLmayı deneSen?:tolga:

€n aZından ßurda Seni Sewen o kadar inSan warkiCool
Âh be.
Ara
YARGIÇ
Kimi zaman hayatımızda öyle anlar gelir ki herşeyi bırakıp herşeyden vazgeçip kendimizle başbaşa kalacağımız hiç kimsenin olmadığı yerlere gitmek isteriz ancak öyle bir yere gittiğimizdede başımızı iki elimizin arasına alıp düşününce çevremizdeki insanları özleriz...Bu hepimize her an olabilecek birşey ancak sizin çok güzel bir mutluluğunuz var oğlunuz Allah bağışlasın ona olan sevginizi asla ihmal etmeyin benden bir kardeş bir arkadaş tavsiyesi çünkü bugün siz kendinizi bırakırsanız yarın o içinden çıkılmaz bir kaosa düşebilir.Bunun için hayatınızdaki dengeyi bir an önce sağlamaya çalışın bizlerin yapabileceği birşey olursa elimizden geldiği kadar yardımcı olmak isteriz.Ancak sizden ricam oğlunuzu anne sevgisinden mahrum bırakmayın çünkü onun herkesten çok size ihtiyacı var...Hepimizin hayatında olabilecek şeyler zaman geçtikçe bunlarda düzelecektir ancak dediğim gibi o güzel varlıktan sevginizi kısmayın...
Ara
..TuuCe..
bazen bööle durumlar herkesin basına gelebilir..
ama sen etrafndaki insanlardan kacarak zaten mutlulugu yakalayamazsın..onlarla hayatın tadını cıkarmaya bakk..
hem ööle bırakıp gitmek ne demek yhaa_o kadar basitmiii??!!
bnce bir an önce kendine gel ve üstüne gelen şeylerle savaş_gülümsemeyi cok hakediosun cnm..
ama tek kalma mümkün oldugu kadar yoksa hersey üstüne daha cok gelcektirr..
Ara
Yorgun Yürek
HIÇKIRIK Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bunalımdasın galiba abla küçük bir bunalım geçiriyosun ama berak etme zamanka düzelirsin bende çeğirdim öyle bir bunalım bence hiç birşeyi kafana takma ne yapmak istiyorsan onu yap abla allah yardımcı alsun
TŞKLER CANIM BUNALIMDAMIYIM BİLEMİYORUM ŞUAN İNŞALLAH ALLAH YARDIM EDER
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-04-2024, 11:09 PM