:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
K?skan?l?k ?zerine a?k mektubu
Son Noktam
K?skan?l?k ?zerine a?k mektubu[SIZE=1]
Sana bakt???m zaman g?zlerim kama??yor. ?nce bir r?zgar esiyor sa?lar?n?n aras?ndan, b?t?n denizler deviniyor .. binlerce g?ne? parl?yor g?zbebeklerinde.. senin ?????n ?yle parlak ki g?ky?z?ndeki utanc?ndan eriyor

Sana dokundu?um zaman sudan ge?er gibi ellerim, senin beyazl???nla ar?n?yor. Y?re?imin i?inden ?rmaklar ak?yor. Sana dokundu?um zaman nefes alam?yorum, solu?um kesiliyor.Sana dokundu?um zaman boyut de?i?tiriyorum.. b?t?n renkler yenileniyor.

Bir masan?n ba??nda oturuyorsun, elinde ?ay barda??… Diyelim ki ?ay i?iyorsun. Senin oturdu?un masa birden anlam kazan?yor. ?ay daha lezzetli, masa daha sevimli, bulundu?un oda huzur veriyor.

Sen y?r?d???n zaman bast???n kuru toprakta ?imen bitiyor, ?evrende g?ller a??yor. Ku?lar havalan?yor sevin?le mavi g?ky?z?ne. Senin el s?rd???n yerden bereket f??k?r?yor.

Ah sevgilim.. y?re?imin ate?i, ba??m?n dumanl? y?ce da??, dinim kadar iman?m kadar g?vendi?im ey g?zel insan.. seni kimse benim g?zlerimle g?rm?yor. Sana s?radan biriymi?sin gibi, y?z?ne bile bakmadan bir s?z s?yl?yor, cevab?ndaki gizemi fark etmiyor. Seninle kurulan cennet umurlar?nda de?il.. Ama senin y?z?ne bak?yorlar, onlara g?l?ms?yorsun, sana uzan?yorlar ses etmiyorsun. Verdi?in nimetin fark?nda de?iller. Ben sana ni?in onlarla berabersin diye hesap sormuyorum. Ama onlar senin de?erini bilmiyorlar.

Bunun ad? k?skan?l?ksa evet.. Seni k?skan?yorum.. Ama bu, sana lay?k olmayanlar?n vurdumduymazl???ndan kaynaklan?yor. Kimse seni bulundu?un yerden bir santim a?a??da g?remez, g?rmemeli.. ??te o zaman ??ld?r?yorum. Sana uzanan elleri k?rmak, sana bakan g?zlere mil ?ekmek istiyorum.

Sen burada, benim d?nyamda, teksin, ula??lmazs?n. Sana ula?t???n? sanan herkese lanet ediyorum. ??nk? onlar seni benim g?z?mle seni g?rm?yorlar.

[/SIZE]
Ara
yalcin_33
saol paylasım için ...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  liseli bir gencin intihar mektubu sHeqKer 2 886 04-11-2008, Saat: 10:45 PM
Son Yorum: Seyduna
  Askerin Aşk Mektubu ..... Melek06 1 781 10-12-2007, Saat: 12:55 PM
Son Yorum: esmerbela
  bir sevenin son mektubu djseninim 4 505 05-27-2007, Saat: 12:46 PM
Son Yorum: djseninim
  aşk mektubu TutkuM 6 659 05-23-2007, Saat: 01:48 AM
Son Yorum: TutkuM
  SanaL aLemde sewen geNcin inTihar meKtubu... ßLacK_DragoN 0 500 03-31-2007, Saat: 08:10 PM
Son Yorum: ßLacK_DragoN

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-19-2024, 06:13 PM