:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
y?l?n fotosu
soyle
ilginc9fk1mr.jpg

G?ney Afrika sahillerinde bir Ingiliz askeri tatbikat?nda ?ekilen ger?ek bir foto?raft?r. Bu foto National Geopraphic dergisinde y?l?n fotosu se?ilmi?tir.
Ara
w00w
o adam yerine olmak istemezdim Big GrinBig Grin
Ara
Ayla
Iyide adam öldü mü acaba, yoksa kurtulabildimi?
Ara
YARGIÇ
köpek balığı bile yemi biliyor abi türk tatbikatlarında böyle bi olay olmaz zaten
Ara
p£r!k!z!
yok yaws ölmemştir ..
ehehhe haklısın yılmaz ..Big Grin çünkü neyysee Big GrinBig Grin
o adamın yerinde olmak isteyen birini tanımıom he ibo sende
Ara
w00w
nie ben mesela olabilirdim ? seferim adrenalini heyecanı Big Grin köpek balığıyla paça kapmaca oynardık ne güzel Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
YARGIÇ
w00w Adlı Kullanıcıdan Alıntı:nie ben mesela olabilirdim ? seferim adrenalini heyecan? Big Grin k?pek bal???yla pa?a kapmaca oynard?k ne g?zel Big GrinBig GrinBig Grin

?BOCUM YAFF SEN ANCAK DEFE G?RE?? YAPARSIN K?PEK BALI?IYLA NASIL OYN?YCAN Big Grin Big Grin
Ara
MorciveT
Aslında ben olmak isterdim, o heyecanı tatmak cok mukemmel birşey olsa, dusunsenize dunyada kac kişinin basına gelir boyle bir heyecan yani ölümle bu şekilde burun buruna gelmek.
Ara
soyle
MorciveT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Asl?nda ben olmak isterdim, o heyecan? tatmak cok mukemmel bir?ey olsa, dusunsenize dunyada kac ki?inin bas?na gelir boyle bir heyecan yani ?l?mle bu ?ekilde burun buruna gelmek.

morci ozman bogaz koprusunden atla bakam kurtulanlar varmis belki sende kurtulursunda o heyecani anlatirsin bize Big Grin
Ara
kankiler
ay innammıyorum enteresan apaylasımın için tskler
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-04-2024, 06:28 AM