:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Türk'ün ingiliz'i Bozduğu Harika Söz!
soyle
?ngilterede bir markette al??veri? yapmakta olan bir t?rk? uzaktan a?a??layc? bak??larla izleyen ingiliz bir ara onun tuvalet ka??d? ald???n? ve po?etin i?ine att???n? g?r?r... hemen yan?na yakla??r ve alayc? bir ifadeyle sorar:
-siz t?rkler ne zamandan beri tuvalet ka??d? kullanmaya ba?lad?n?z?
Bizimki hi? istifini bozmaz ve aynen ?unu der:
- S?Z YALAMAYI BIRAKALI
Ara
w00w
ahuahuahuaha
zuahahahahahah
muahahahahha Big Grin
pis kapak yapmış. hemde klozet kapağı türünden Big Grin
Ara
YARGIÇ
Abİ Farya Bu Cevap MÜthİŞ OlmuŞ Harbİ Kapak OlmuŞ Yaffff
Ara
Ayla
Helal olsun, agzina saglik, hakketmis yanii Big Grin
Ara
isyanbitmez
İngİlİzler Mİydİ, Fransizlar Mi Hatirlamiyorum. Saraydan AŞaĞi Oturaklarini BoŞaltirlarmiŞ. Şemsİyenİn Bu YÜzden İcad EdİldİĞİ SÖylenİrmİŞ. GerÇİ Bu Tamamen Bİr SaÇmalik Olabİlİr. Nerden Hatirliyorum. Bİlmİyorum. Ama İngİlİzler Bİze Medenİyet ÖĞretmekten Uzaktir. Zaten Eleman Gereken Cevabi VermİŞ Cuk Dİye.........
alt?n
süperrrrrrrrrrrrrrrrrrr
Ara
ceremi
heytttttttttt be işte bu aslanım benim öyle değil böyle kapak olur heheheh
Ara
verruckt
eft aynen şöle (laf atmayın kapak olursunuz)şeklinde helal olsun beaaaa Big GrinBig Grin ama gsl laf sokmuş Big GrinBig Grin
Ara
lorient_19
yaf warya biz türkler warya dünyayı emana getirdik ha ya laf sokmayı o kadar iyi beceriyoruz ki yani avrupalılara cuk cuk die laf koyuyoz halen bıkmadan usanamadan bizden laf yemek için ellerinde geleni yapıyolar ya bu kadarmı tatlı gelio bizim laf sokmamız
Ara
PrinceSs
ehueheueheueeuhu
kapakBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  ilk Atom Bombası Türk'tenmi?!!Vay bea soyle 2 507 03-31-2022, Saat: 03:59 PM
Son Yorum: wildfang
  İngiliz kadın, beyni hasar görünce Çin aksanıyla konuşmaya başladı.. MaSaL 0 446 02-06-2011, Saat: 10:20 PM
Son Yorum: MaSaL
  11 yaşındaki İngiliz çocuk, 1 yılda 5 yaş yaşlanıyor.. MaSaL 4 539 06-03-2010, Saat: 01:46 AM
Son Yorum: Patikli_Penguen
  Aydaki taşta Türk bayrağı! SeRDİD 0 421 04-13-2010, Saat: 03:03 PM
Son Yorum: SeRDİD
  İki türk labaratuar ortamında altın üretti dünyanın ilgi odağı oldu MaSaL 0 457 02-20-2010, Saat: 07:02 PM
Son Yorum: MaSaL

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 01:12 PM