:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
offfff bıktım bu hayattan.......
HIÇKIRIK
belkide beni hep neşeli gördününüz bu forumda ama artık dayanacak gücüm kalmadı yaşayamıyorum bu hayatta
keşke o akşamaki kaza olsaydıda ölseydim hem ailem hem arkadaşlarım hemde
beni yalancı duruma sokanlar benden kurtulurdu hem
bu hayatta yaşamak için bir nedenim yok zaten nedenim olsa seve seve yaşardım heralde
bıktım artık sabır sabır nereye kadar en iyi dostlarımı bile kaybediyorum
yaşamak istemiyorum bu hayatta
dayanamıyorum

sizinle paylaşmak istedim çok kötüyüm ya hatta her akşam erken yatma bahanesiyle odama çekilip ağlıyorum
inşallah kafanızı şişirmemişimdir
şişirdiysem özür dilerim
Ara
korkusuz
arkadas öncelikle senın durumuna uzuldum ama herşey bitti deme hayat çok guzel ne guzel gunler senı bekliyor belki hiç unmaduıgı anda hayatına guzel bir bayan çıkabilir onunla herşeyını paylaşabilirsin ama unutmaki biz herzman yanındayız ve dostların bu sitede çok hemde öyle çokki senin gözunu gör edecek kadar...
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
yanlis düsünüyorsun benCe insan hiç yasamak için nedenim yok der mi ya ?? Neden aramak da gerekmior zaten yasamak için sen vermedinki ocani simdide alabilmek için caba gösteriosun.. Hayat yasamaya deger ki bunca kolsuz bacaksiz kör vs vs insanlar yasiorsa bu haytta demekke hayat yasanilacak kadar güzel. Hem herseye kötu yonunden bakmamak lazim Belkide suan Allah sizi Siniyor bu belki sizin için zor ve buyuk bi sinav ama gecmesini bilirseniz eminim yasadiklarinizdan daha guzel tam hakettiginiz bir hayat sizi beklior olucak (:
Ara
HIÇKIRIK
teşekür Ederim Canim Biliyorum Ama Benim Dayanacak Gücüm Klamadi
her Nerde Olursam Oluyim Hep Aci çekiyorum Artik Dayanamiyorum
ya Boş Ver Sadece Paylaşmak Için Açtim Bu Konuyu Içimi Rahatlatma Için
korkusuz Ben Zaten Bir Bayanim
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
(: Güzel birsey söyledigimiz yok bosverilecek bir konuda deiL zaten yinede tsk ederriz sana bizimle paylastigin için ama umarim ins. en kisa zamanda hersey yoluna girer Wink
Ara
Firari Fırtına
Dayanacak gücüm kalmadı derken ;

Yük ne ki güç istiye , bunu düşündünüzmü hiç ??

Sevg ...
Ara
HIÇKIRIK
hayır düşünmedim peki daha açık anlatırmısın
Ara
y3l!s
yükün ne kaldıramadığın derdin nedir?
ALLAH dağına qöre kar verirmiş...emin ol dayanamayacğın dert vermez RABBİM sadece qüçlü olmalısın....
Ara
Gulguzeliii
sende bendensın canım nedır bu ınsanların bırbırını yok ekmeye cabası anlamıyorum..ama herne olursa olsun yasamak guzel ıyı sana aılen ınanıyo bana kımse ınanmadı herkes onu sectı bosver canım bu dunyada kımın ne yaptıgı dogruyumu yalanımı syledıgını bılemeyız ve hesaplassanda ıse yaramaz ama rabbımın huzurunda hersey ortaya cıkar sen ıcını rahat tut yasamak zor olsada guzel...
HIÇKIRIK
teşekürler belkıs bana ailem inanmıyor hem hep suçlu beni zaten onların gözünde boş ver ailemle her gün tartışıyoruz ben alıştım bu duruma sana da teşekür ederim yeliz heralde adın
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-05-2024, 12:00 AM