:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Anket Başlığı: hangisi sewqilisini dha cabuk unutur?
kızlar
50.00%
5 50.00%
erkekler
50.00%
5 50.00%
Katılımcı sayısı: 10 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kızlar mı cabuk Unutur erkekler mi (sevgilisini)? :D
The jøkéЯ™
yaZaRım Big Grin
Ara
EndLess
Yazamassın emınım kı arada bı kacını unutmussundur Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
The jøkéЯ™
yoo hepsi mıh qibi akLımda Big Grin
acı tatLı anıLarLa Big Grin Ztn iLk cıktıqım kız Ben 5 e qiderken orta 2ye qidiyordu :yikildim: adıda Kübraydı Big Grinsonra sevda snra sıla sonra büsra sonra tuqba sonra zerrin sonra Melike Sonra Zeynep sonra Gizem sonra Suzan sOnra Yine bü$ra sonra GAMZE sonra Bahar Sonra BurCu Big Grin sonra Özüm sonra Ecem sonrada güL$ah Bu kdr Big GrinBig Grin Hic AtLamadım Big GrinBig Grin he ßide HüLya vArdı buLqaristanLı bide nesrin wardı oda inqiLtereLi Big Grin

Ara
EndLess
The jøkÃ©Я™ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yoo hepsi mıh qibi akLımda Big Grin
acı tatLı anıLarLa Big Grin Ztn iLk cıktıqım kız Ben 5 e qiderken orta 2ye qidiyordu :yikildim: adıda Kübraydı Big Grinsonra sevda snra sıla sonra büsra sonra tuqba sonra zerrin sonra Melike Sonra Zeynep sonra Gizem sonra Suzan sOnra Yine bü$ra sonra GAMZE sonra Bahar Sonra BurCu Big Grin sonra Özüm sonra Ecem sonrada güL$ah Bu kdr Big GrinBig Grin Hic AtLamadım Big GrinBig Grin

Ne guzel...

Ama ınsana hatırLattıkLarı ufakta oLsa bı tebessum..Ettırecek hatıraalr oluyo onun ıcın unutamıyosuan...

Bende unutamam...unutamadım da zaten..Big GrinBig Grinunutmucamda zaten senLede konustuk hatırılıyosan unutukmuyor Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
The jøkéЯ™
eet unutuLmuy0rBig Grin
anıLarım depre$ti Big Grin
Ara
ceylan gözlü1
aslında cinsiyete değilde kişiliğe bağlı bişi bencede eğer gerçekten sevdiysen tabiki unutamazsın ne kadar unutmuş gibi yapsakta aslında bir gün geliyo onu görünce anlıyosunuz unutamadığınızı gerçek aşk asla bitmez tabi varmı böle aşk bilemem
Ara
' RapK0LiK '
qeRçeKten SevmiŞSe ne KıZ neDe eRKeK unutamaZ... naSıL SevDiqine BaqLı
Ara
_AyLin_
tabiki erkeklerSadSadSadSad
Ara
€BeRimSin
Erkekler kızlar unutur diyor
Kızlar erkekler unutur diyor

Anladım sizi he Smile
ηαzâ„“ı@_ßєßєq
tabiki erkeklerBig GrinBig Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sizce erkekler küpe takabilir mi? PaPaTYa_PReNSeS 38 2,596 04-09-2022, Saat: 11:41 PM
Son Yorum: wildfang
  KaD?nLarm? Daha K?sKaN? ErkekLer Mi? €BeRimSin 18 815 04-03-2022, Saat: 05:06 PM
Son Yorum: wildfang
  Erkekler mi daha sadık kadınlar mı ?? _G@MSeeMM_ 23 1,608 08-16-2010, Saat: 11:14 PM
Son Yorum: MaNeSiA
  Hangi erkekler dikatini cekti xD chuLsuzz péri! 32 2,240 06-04-2010, Saat: 01:37 AM
Son Yorum: okeanos
  Kızlar Neden Aşık Oldukları Halde İlk Adımı Atamazlar...? CaNaT 59 2,541 09-10-2009, Saat: 07:14 AM
Son Yorum: Soupisgoodfood

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-17-2024, 07:28 PM