:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Anket Başlığı: hangisi sewqilisini dha cabuk unutur?
kızlar
50.00%
5 50.00%
erkekler
50.00%
5 50.00%
Katılımcı sayısı: 10 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kızlar mı cabuk Unutur erkekler mi (sevgilisini)? :D
cihan_ts.61
2side birbirini seviosa ikiside birbirini untmaz
Ara
EndLess
PemBe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bence her iki tarafta kolay kolay unutmaz tabi istisnalar kaideyi bozmaz .. ama bence yasanilan hiçbirsey ole kolayca unutulmaz ama bencede erkekler yine daha cabuk unutuyorlar sanki cunku onlarin kizlardn daha fazla ugrasacaklari seylerin oldugunu dusunuyrm tabi buda benim gorusum Tongue

PemBe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bence hiç kimse unutamaz yasadigi iliskiyi sadece alisir onsuzluga ama unutamaz Tongue

Bak pembem söledıgın ıkı yorum..Ama sunu unutma erkekler herseyı ıcerleırnde ysasrlar sızın ıcın onlar kalpsız hıc bısyeden anlamayan.. bugun bırını yarın bırını sevne ınsanlar amam yanılıyosun (uz) ıcerlerınde yasadıklarından unutmus görunurler ama unutmaz bı erkek ıcın her kadın ız bırazkır ve hıc bı zamna tamm unutulmaz ama kadınlar dısarı vurdukları ıcın daha duygusal daha unutamayan mıs gıbı görunuyo....

Ama ıkısıde unutamaz.. Kalles dıgılse bı taraf..SmileSmileSmile
Ara
MaNeSiA
erkekler:S
Ara
EndLess
MaNeSiA Adlı Kullanıcıdan Alıntı:erkekler:S

Neden erkekler senı tamamıyle unutan kac erkek tanıdın yada etrafında böle kac erkek var..Kutup catısması ıcıne gırmeyın Allah askına ...Tama erkek unutrda neden tum kızlar erkekler dıyoSmileSmileSmile
Ara
MaNeSiA
kimse unutmas
bana unuttum seni diyende geri döndü

sadece erkekler ayrılığa daha çabuk alışıo
AMA ASLA UNUTMUYO
Ara
EndLess
MaNeSiA Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kimse unutmas
bana unuttum seni diyende geri döndü

sadece erkekler ayrılığa daha çabuk alışıo
AMA ASLA UNUTMUYO

Bak ayrılıga alısmak farklı sey unutmak farklı sey ...Bısım ılıskımız sekız ay oldu ve sımdı ayrıyız ama unutmadım ma alıstım onsuzluga... alısırsın..alısılır bır omur onun yasıyla yasayamassın..ama hıc bı gun unutamassın..
Ara
MaNeSiA
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:..alısılır bır omur onun yasıyla yasayamassın..ama hıc bı gun unutamassın..
işte gerçek bu
Ara
EndLess
MaNeSiA Adlı Kullanıcıdan Alıntı:işte gerçek bu
Sorun zaten burda ınsanlar alısmayla unutmayı ayırd edemıyoalr..Ben onsuzluga alıstım dıye unutmusmu oluyorum. sence unutmusmuyumdur...mesela bırı hayatını kaybedıyo yakının Allah korusun ama onsuzluga alısıyosun.. pekı unutabılıyomusun....sanmam unutabılecegını SmileSmileSmileSmile
Ara
MaNeSiA
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sence unutmusmuyumdur...
unuttum diyen yalan söyler
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
Sersericim bende ztn erkekler unutur die bi genelleme yapmadim unutmus gibi yapip baskalariyla erkeklerin beraber olmalari cok daha basit oluyor ama kadinlar bole deildir yasadigi iliskiden bayagi bi zaman gecmesi gerekir tekrar birisine kalbini açabilmesi için .. zaman herseyin iLacidir.. ama zaman aListirmayi ögretir Unutmayi sanmiorum Mesela ben yasadigim hiç bir iliskiyi unutmadim unutamamda ona ait herhangi bi yerde birsey duysan gorsen hemen düser akLina bu iki taraf içinde gecerlidir Wink
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sizce erkekler küpe takabilir mi? PaPaTYa_PReNSeS 38 2,570 04-09-2022, Saat: 11:41 PM
Son Yorum: wildfang
  KaD?nLarm? Daha K?sKaN? ErkekLer Mi? €BeRimSin 18 796 04-03-2022, Saat: 05:06 PM
Son Yorum: wildfang
  Erkekler mi daha sadık kadınlar mı ?? _G@MSeeMM_ 23 1,584 08-16-2010, Saat: 11:14 PM
Son Yorum: MaNeSiA
  Hangi erkekler dikatini cekti xD chuLsuzz péri! 32 2,191 06-04-2010, Saat: 01:37 AM
Son Yorum: okeanos
  Kızlar Neden Aşık Oldukları Halde İlk Adımı Atamazlar...? CaNaT 59 2,515 09-10-2009, Saat: 07:14 AM
Son Yorum: Soupisgoodfood

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 04-30-2024, 06:19 AM