:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
?hanet ?zerine mektup
Son Noktam
?hanet ?zerine mektup[SIZE=1]
Sana hi?bir ?ey s?ylemek istemiyorum. B?t?n s?zc?kler yetersiz.. Hi?bir ?ey yazmak istemiyorum. Engin denizlerde kula? att???m, ?st?me g?kku?a??n? ku?and???m bu a?k yalanm??. ?imdi karanl?k sularda bo?uluyorum. G?ky?z? kur?un gibi a??r. Ne yana d?nsem yalan. G?l??ler yalan, vaatler yalan..?nsanlar yalan. Ben seni mi sevdim..Senin g?zlerinle mi bakt?m d?nyaya.. senin ellerinle mi ?i?ek derledim.. sevin?ti, a?kt? g??s?me bast?m. Kocaman bir yalan? seninle mi ya?ad?m?

G?zlerine bakt???m zaman cennet bah?esine ge?erdim.. Bir aldatmacaym??, k?t? bir r?ya.. K?t?l???n bile bir y?z? vard?r, bir g?r?n???.. ama en beteri buymu?.. bu aldatmaca. Bir masal olsayd?n raz?yd?m, bir ?iir olsayd?n, al?r saklard?m.G?zel bir y?z kal?rd? senden geriye, ho? bir an?.. kimsenin dokunam?yaca?? bir tarih. Ama hi?bir ?ey kalmad?.. Bir yoklu?u varsaym???m. Bir H??’e sar?lm???m. ??lde serap bile de?ilsin. Serab?n gizli ????? vard?r. Sen ????? yutan karanl?k.. bir k?r kuyu.. Ben k?r kuyularda kaynak suyu aram???m.

Nas?l olsa biterdi bu a?k. Ama unutulmaz bir hat?ra, gen?li?in en g?zel an?s? olarak kalsayd?.. Sen hi?bir ?eyin de?erini bilmedin. K?k?n ??r?k, yapra??n k?l, meyvan zehirmi?. Ben seni a?k?n yerine koymu? aldanm???m. Kabahat sende de?il, ben insan tan?mam???m.

Sana kar?? ?fke duymuyorum, k?rg?n de?ilim, k?zg?n de?ilim.. ??nk? sen zaten yokmu?sun. As?l k?z?lacak ki?i benim.. K???c?k bir toz tanesini bir m?cevher sanm???m. Senin ihanetin bana koymad?..Beni kahreden, beni yokeden, beni bin pi?man eden tek ?ey.. bir a?k yaratm?? tek ba??na ya?am???m. Sen zaten yokmu?sun ki.. senin neyine yanay?m?

[/SIZE]
Ara
yalcin_33
alcak insan. hain

ellerine saglık
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ayrildim Ve Sana Bir Mektup Yazdim Asla Verilemicek BiRiciGim 1 1,199 03-23-2021, Saat: 04:20 PM
Son Yorum: Gü-lŞ«m-se
  Güzel'den serseri'ye mektup alemci 3 1,138 09-03-2008, Saat: 07:08 PM
Son Yorum: Patikli_Penguen
  Mektup alemci 0 489 09-02-2008, Saat: 11:01 PM
Son Yorum: alemci
  Gönderilmeyen Mektup BiRiciGim 0 528 02-06-2008, Saat: 11:26 PM
Son Yorum: BiRiciGim
  sevgılıye yazılan küçük mektup Gulguzeliii 0 1,168 05-30-2007, Saat: 03:15 PM
Son Yorum: Gulguzeliii

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-29-2024, 09:28 AM