:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Caresiz Çırpınış
Foreverdie
Sana Hasret Sana Tutsak Bedenim.....

Hayat Tadinda Okunan Bir Roman Misali En Zor Annda Birden Umutsuluğa Kapilmak Gibi. Esti Yine Derinde R Bir Firtina Sanki Bişeleri Alip Götürcek Gibi Korkular Büründü Bedenler Ve Kortum Ve Bir Gün Rüzgar Yönünü Deyiştirdi Hiç Olmaz Olamaz Dediğim Bir Anda Vurdu Bedenimi Nasil Oldu Nasil Olmustu Anlayamistim Bakrigimda Sadece Sen Yoktun Yanimda Ya Sanki Bir Hayal Diyordum Biri Uyandirsin Beni Bu Kötü Kabustan Ama Gözlerimi Her Kapadigimda Senin Hayaline Daliyor Ve Actigimsa Kabuslara Bürünüyor Zaman Dakikalar Ay Saatler Sene Oluyordu Sanki.şimdi Duruyorum Durgun Denizler Gib Bekliyorum Bir Gün Seni Elimden Alan Firtina Seni Ban Getircekmi Acaba Ama Hep Içerimde Bir Umutvar şimdi Nasilsin Iyimisin Nerelerdesin Merak Ediyorum Ve Sana Laşamiyorum Uzaniyor Tutamiyorum Tutunamiyorum Gözlerim Her Gece Bir Hayalaz Yaşla Kapaniyor Ve Her Gece Hayalim Oluyorsun Ama Her Güne Başlayişim Bir Işkence Oluyor Sanki Nasil Olcak Bilmiyorum Ne Yaparim Nere Giderim Nasil Olur Nerelere Gider Nerden Gitsem Girdap Sevgim Ugruna Katlanmak Sorundayim Buna Bilmek Bile Istemedigim Yalnizlik Içersindeyim şimdi Soruyorum O Firtinaya Nerde He Nere Götürdün Yarimi Sevgi Hep Rüzgarin Bittiği Yerdemi Acaba He Yoksa Bir Rüzgarla Savrulmadikmi Yoksa Gercekten Bir Rüyami Bu Hee Doslarim Yalnizliğim Söyleyin Bana....bir Gün Olurda Ararsa Ellerin Ellerimi üşürse Bedenin Titrerse Yüreğin Beni Anarsan Korma Sakin Sakin Düşünme Ben Hep Orda Biraktiğin Yerde O Onki Yerde Yüreğinde Sanki Hiç Gitmemişsin Gibi Sanki Gidişinden Bin ömür Eksilmiş Gibi Deyilde Sanki Gideli Saniyeler Gecmiş Gibi Yaninadayim Derlerya En Uzun Bir Rüya 3,5 Saniyedir Ewt Ewt Ben Biliyorum Bu Bir Rüya Sanki Birazdan Tel Calacak Sen Aricaksin ''aşkimm Günaydin Bebeğim''diceksin Ewt Ewt Dogru Ama En Cok Sevdiğimde Her Güne Seninle Uyanmakti Benim Için Sanki O Ana Kadar Güneş Doğmamiş Hala Karanlik Içersimdeyim Bir Sesnini Duyuşumda Güneş Olur Doğardin Yüreğime Nasil Bir Duyğudur Sevgidir Bu Allah'im... Hatirlarmisin Sevgilim Sen Bana Kizrdin üşüyorsun Diye Bilsen Yine Kizcaksin Ben Artik Cok üşüyorum Bide Derdin Erkek Adam üşümez Ben Kiz Oldugum Halde üşümüyorum Ay Kurban Olurum Ben Sana Yaa Sirf Bana Ole Demen Için Giyinmezdim üzerimi Beni öle Benimsemen öle Hosuma Giderdiki O Anki Kizmani Göze Alirdim O Duygu Için Ama Aşkim Ben Artik Sen Yoksun Diye çok üşüyorum :''( Bak Yine Doldu Gözlerim Dayanamiyor Işte Ne Olcak Hayat Da En Zor Olan Iki Seyi öğrendim Bir Sensizlik Birde Anlataamksevgiyi Duygularimi Bilmiyorum Işte Nasil Anlaticam Sevgi Anlatilmaz Yaşanir Işte Bazen Daliyorum öyle Doluyor Gözlerim Yine Dedim Ki Arik Sen Ne Kadar Sulu Göz Oldun Sen Yaa Diye Bian Düşündüm Sevgi Bazen Gözlerden Akan Sebepsiz Gözyaşlari Diye Düşündüm Sevgi Ahh Ahhh Ben Seni öle Sevdimki Yarim Taakii Bu Ayrili Kabullendim Sevgi Bazen Kabullenmek Tir Benim Varliğim Seni Mutsuz Ediyorsa Ben Var Olmamaya Boyun Eğdim Işte Ilk Defa Kendime Boyun Eydim Ama Ne Yapabilirdim Durr Dedim Durmadin Ve Gecenin Sesiz Karanliğinda Seszce Kayboldun...bian Dedim Dur Zaman Dur Gitme Sevgilim Ogun Isterdim Zaman Dursun Dursun Dünya Korkularim Gercek Oldu Ve Tutundum Sana Ama Ellerin Sessizce Kaydi Gözyaşlarinal Beraber Ve Gözyaşlarimi Tutamadim Söz Vermitim O Gece Sana Ve Sözümde Durdum Sadik Oldum Sevdama Ve Sonsuz Bir Karar Aldim Hep Sen Olacağima Dair Sana Ait Olacağima Dair Söz Verdim Söz Sevgilim Dedim Söz Artik Yok Pes Yok Pes Etmicem Beklicem Sonuna Kadar ömrüm Yetene Kadar Can Bedenden Cikana Kadar Beklicem Bir Herkezde Anlicak Ve Sormicak Artik Onalrda Ozman Gercekten Sevdiğii Anlicaksin Ozaman Güvencek Ozmana Sarcaksin Bedenimi..bir Gün çikarsam Karşina Neden Niçin Diye Sorma Sakin çünkü Sevgimden Askimdan Sana Olan Sana Karşi Beslediğim Duygularimdan Sensizliğe Artik Boyun Eğemediğim Için Karşinda Olcam Ve Sevgilim Ogün Neolursun Sar Bedenimi Bağisla Sevdiğini....

şimdi Sensizlikle Boğuluyor Bedenim Sanki Nefesim Kesildi Nefes Alamiyorum Sensizliği Sadece Iki Kelimeyle Anlatirim Sanirim Uzun Uza Yazdim Ama Sadece Iki Kelime

Sensizlik Pasli Bie Hançer Misali Saplanir Yüreğime Kanar Yüreğim Yaramda Sen Dermanda Sen.....

şimdi Söyleyin Bana Rüzgar Dağlar Taşlar Denizler Varmi Sevdiğimden öte Diyar Hiç Bişeyin Dili Yoktur Sevgi Karşisinda Yillardir Sevgiye Sesiz Kalmis Bütün Evren Anlatamamiş Bende Sessiz Kaliyorum Susuyorum Ve Deniz Kenarindaki Kayalar Gibi Bekliyorum O Firtinayi O Hircin Dalgalari Korkmuyorum Zarar Vermez çünkü Yaşi Bile Yosun Sarar Senin Bende Olan Sevgin Ise Ne O Hircin Dalgalar Nede O Deli Hoyrat Esen Yeller Zara Verir Bekliyorum Sevdiğim Seni Beklicem Sevgilim Seni Cok özledim Yarim Yağmur Yüreklim Seni Coook özledim Suya Susuz çöller Gibi Muhtacim özledim Seni Sanki Gün Yüzü Görmemiş Sevdamiza Sariliyorum Anilara Siginiyor Ve Her Animda Seni Yaşiyor Ve Sana Kenetleniyorum Gelinciğim..
Sensiz Ben Nefes Alamam Inan Bu Bedeni Sensiz Yaşayamam Sen Benim Herseyim Canimsin Biricik Aşkimsin Sen Benim...
Ara
immOrtaL
helal nan tolga güzel
Ara
Foreverdie
immOrtaL eyw saolasın
Ara
Foreverdie
senin kadar olamasakta bizdede biseyler var iste Smile
Ara
immOrtaL
bendede bişey yok la yavaş yavaş öreniyom Big Grin