:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Arkadaslar Hepinizi Cok Seviyorum Ama Buraya Kadarmis Elvedaa...
BiRiciGim
mhanyaxx Adlı Kullanıcıdan Alıntı:aşk olsun gökhan senden özür diledi vay bee kıyamet kopar artık Big Grin arada bizde koparız Confusedmiley20: yok cnm gitme niye gitcen yazık günah Big Grin üşürsün dışarda burası sıcak gene Big Grin
:yikildim: hehe gicik yaptin gene yapicagini gecen seferki konudada baska bi bayana böyle yapmistinBig Grin
Ara
mhanyaxx
benmi yaptım nan Big Grin helal olsun bana o zaman ne yapmıştım sölesene Big Grin
Ara
BiRiciGim
:yikildim: allah seni bildi Gibi YapsinBig GrinBig Grin:Big GrinBig Grin Hatirladima Göre Espiri Yapmisin YasincimBig Grin
Ara
mhanyaxx
66_Yozgat_Guzeli_66 Adlı Kullanıcıdan Alıntı::yikildim: allah seni bildi Gibi YapsinBig GrinBig Grin:Big GrinBig Grin Hatirladima Göre Espiri Yapmisin YasincimBig Grin
allah güzel bildigin gibi inş yapar Big Grin canım sıkkınsa anca espri yaparım ben Big Grin
Ara
chatlaq
Ayyşşh bnde dha yeni okuyodum noluo yafss die off kızım yha Nese nese eferimmTongueBig Grin
Ara
mhanyaxx
chatlaq Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ayyşşh bnde dha yeni okuyodum noluo yafss die off kızım yha Nese ense eferimmTongueBig Grin
Sen Yenisin Galiba Big Grin Sen ÇatlAq ben mAnyaq iyi uyum sağlar Big Grin
Ara
BiRiciGim
hehe:yikildim: tencere yuvarlandi buldu kapaginiBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin:yikildim: bellli yasin hep espiri yaptinBig Grin usta olmusunBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinTongueTongue:yikildim:
Ara
mhanyaxx
66_Yozgat_Guzeli_66 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hehe:yikildim: tencere yuvarlandi buldu kapaginiBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin:yikildim: bellli yasin hep espiri yaptinBig Grin usta olmusunBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinTongueTongue:yikildim:
ne ustası usta olmam için 2 yıl sonra ustalık belgesi almak için okula kayıt olcam bide Big Grin
Ara
mhanyaxx
catlaq kızdımı acep Big Grin
Ara
BiRiciGim
:yikildim: oll sende ama bana göre ustasin her yerde esipri yapiyorsunBig Grin catlaqida kizdirdinnBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Benden de bi itiraf...Çağlamı Seviyorum...:D coNrad 1 412 04-14-2022, Saat: 01:59 PM
Son Yorum: wildfang
  sevgilisizler buraya |v|_U_S_T_! 278 6,375 04-11-2022, Saat: 11:48 PM
  İtiRaf EdiYoRum Seni SeviYorum... €BeRimSin 54 1,964 04-08-2022, Saat: 10:21 AM
  Seni Seviyorum A?kim ozgur_yasarim 2 355 04-07-2022, Saat: 03:19 PM
  Seni Seviyorum Erci CeYDa HaNDe KeSiM 3 403 04-06-2022, Saat: 01:27 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 11:02 PM