:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Arkadaslar Hepinizi Cok Seviyorum Ama Buraya Kadarmis Elvedaa...
BiRiciGim
çikitamuz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:beni kul değil yaradan affetsin Wink
kralı olsa özürdiletemezdi içimden geldi diledim
dillemeseydin o zaman gökhan!! hergün böyle yüzüme vürücaksan hic dillemezeydin gökhan sana köpek gibi yalvarmadim kendin acmisin konuyu dilemisin!!!
Ara
mhanyaxx
K!m G!D!YOOOOOR Big Grin
Ara
BiRiciGim
yasincim bi ara gidiyordum ben ama geri hall olduBig Grin
Ara
..TuuCe..
kmse gitmio beaa jasin direk kim gidio die dalmıssın Big GrinBig Grin
Ara
mhanyaxx
ALışTIk GidenLere Ondan Sordum Yoksa GÖkhanmı gidiyor Diye kafama TAkıldı 2 side ßy ßy yaıyor ama kim kime yazıyor Big Grin
Ara
mhanyaxx
66_Yozgat_Guzeli_66 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yasincim bi ara gidiyordum ben ama geri hall olduBig Grin
senin adını hatırlayamadıgım için yozgatcım diyim Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin niye geldin niye gitmek istedin niye gitmiyon Big Grin
Ara
BiRiciGim
mhanyaxx Adlı Kullanıcıdan Alıntı:senin adını hatırlayamadıgım için yozgatcım diyim Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin niye geldin niye gitmek istedin niye gitmiyon Big Grin
Adim Azra Yaren Yasincim.
Niyemi Geldim Bas Baya Geldim IsteBig Grin Gökhanla Aramizda Bi Olay Olduda Nete Girmeyecegim Demistim Iste Ondan Actim Konuyu Ama Gökhan Özür Dileyince Gene Geldim Ask Kolsun Gitememimi Istiyorsun??? Istiyorsan SöyleBig Grin
Ara
..TuuCe..
ALışTIk GidenLere Ondan Sordum.

isteyen gider_zorla kimsei tutmuyrz..ama kmsenin gitmemesinden yanayz tabiki jasincm=)

ayrıca azra da gökhan da burdalar_bi yere bırakmam onları Big GrinBig Grin
Ara
mhanyaxx
66_Yozgat_Guzeli_66 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Adim Azra Yaren Yasincim.
Niyemi Geldim Bas Baya Geldim IsteBig Grin Gökhanla Aramizda Bi Olay Olduda Nete Girmeyecegim Demistim Iste Ondan Actim Konuyu Ama Gökhan Özür Dileyince Gene Geldim Ask Kolsun Gitememimi Istiyorsun??? Istiyorsan SöyleBig Grin
aşk olsun gökhan senden özür diledi vay bee kıyamet kopar artık Big Grin arada bizde koparız Confusedmiley20: yok cnm gitme niye gitcen yazık günah Big Grin üşürsün dışarda burası sıcak gene Big Grin
Ara
BiRiciGim
Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin hehe sagol tugcecim bir yere gitmicem zaten artikSmile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Benden de bi itiraf...Çağlamı Seviyorum...:D coNrad 1 412 04-14-2022, Saat: 01:59 PM
Son Yorum: wildfang
  sevgilisizler buraya |v|_U_S_T_! 278 6,375 04-11-2022, Saat: 11:48 PM
  İtiRaf EdiYoRum Seni SeviYorum... €BeRimSin 54 1,965 04-08-2022, Saat: 10:21 AM
  Seni Seviyorum A?kim ozgur_yasarim 2 355 04-07-2022, Saat: 03:19 PM
  Seni Seviyorum Erci CeYDa HaNDe KeSiM 3 403 04-06-2022, Saat: 01:27 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 03:22 AM