:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hiç Ayrilmamak Yeminimiz....
sevdalım
dostluk10014.jpg

ÜÇ KOCAMAN YÜREK,ÜÇ KOCAMAN DOSTLUK BEN DERYALIM,YELİS....

SÖZ VERDİK HİÇ AYRILMAMAYA ALLAH AYIRMADIKÇA,SÖZ VERDİK ,BİRİMİZ DÜŞÜNCE BİRİMİZİN KALDIRACAÄžINA,BERABER SEVDİK BERABER GÜLDÜK BERABER YEDİK İÇTİK,2GÜN GÖRMEZSEK ÜÇÜNCÜ GÜN TELEFONLARA SARILIRDIK,BİRİMİZDEN BİRİNDE TOPLANIRDIK,YERİ GELDİ KAVGA ETTİK YERİ GELDİ KÜSTÜK AMA EN FAZLA BU KÜSLÜK BİRGÜN SÜRDÜ,KİN BESLEMEDİK,BİRİMİZDE OLANI KISKANMADIK,HERŞEYİN EN GÜZELİNİ BİRBİRİMİZ İÇİN İSTEDİK,DUALAR ETTİK MUTLULUÄžUM SENİN OLSUN DİYE,HATTA VASİYET ETTİK MEZARLARIMIZ YAN YANA OLSUN DİE,EVLENMİCEKTİK AYRI BİR EV TUTUP HEP BERABER YAŞICAKTIKSmile KÜÇÜKTÜK AMA HAYALLERİMİZ BÜYÜKTÜ KOCAMANDI,BÜYÜMEYİ BEKLİYORDUK BÜYÜYÜNCE HEPSİNİ YAPACAKTIK,BİRİMİZDEN BİRİ AŞIK OLUNCA EVLENME HAYALİ KURARDIK SONRA VAZGEÇİP GENE AYRI EV TUTARDIK HAYALLERDE,AİLELERİMİZ İZİN VERMEZSE KAÇACAKTIKSmile SONRA BÜYÜDÜK HAYALLER DEÄžİŞTİ,ARTIK EVLENCEKTİK AYRI EV HAYALDİ HAYALDE KALDI,EVLENİP AYNI DAİRELERDE OTURCAK HERAKŞAM BİRBİRİMİZE GİDİP GELİCEK EŞLERİMİZ ÇOK İYİ ANLAŞICAK ÇOCUKLARIMIZ KARDEŞCE BÜYÜCEKTİ,SONRA YELİSİMİZ EVLENDİ,AYNI DAİLERDE OTURMA HAYALİ HAYAL KALSADA,BİZ HİÇ KOPMADIK BİRGÜNDE EVLENİCEZ AİLE OLUCAZ YELİSİMİZ GİBİ,HAYALİNİ KURDUÄžUMUZ OTURMALAR ÇOCUKLARIMIZIN KARDEŞCE BÜYÜMESİ,EŞLERİMİZİN ÇOK İYİ ANLAŞMASI GERÇEK OLUCAK SADECE AYNI AİRELERDE OTURAMICAZSad BİZ ÜÇ KOCAMAN YÜREK ÜÇ KOCAMAN
DOSTLUK,SÖZ VERDİK HİÇ AYRILMAMAYA ALLAH AYIRMADIKÇA....

SİZİ ÇOK SEVDİÄžİMİ VE HERZAMAN HER KOŞULDA NEOLURSA OLSUN YANINIZDA OLUCAÄžIMI UNUTMAYIN CANLARIM...
Ara
immOrtaL
ÜÇ KOCAMAN YÜREK,ÜÇ KOCAMAN DOSTLUK BEN DERYALIM,YELİS üçünüzde meleksiniz çok güzeldi zehra
Ara
Yorgun Yürek
ÜÇ KOCAMAN YÜREK,ÜÇ KOCAMAN DOSTLUK BEN DERYALIM,YELİS....

canım inan ki okuyunca çok duygulandım bende bir zamanlar sizin gibi dostluğum vardı ama şimdi herkes başka yerde inşallah güzel allahım sizleri ayırmaz bir ömür boyu hep beraber olursunuz.....
Ara
AfrâsyâB
ulan ne böyle candan dostum oldu neden candan sevdim sevildim allah ayrımasın
Ara
K€$K!NßI¢@K
Ne guzel bir Dostluk tablosu...

Dostluklariniz baki olmasi dilegiyle..Rabb'im ayirmasin ins..

Paylasim icin tesekkurler...

SmileSmileSmile
Ara
sevdalım
teşekkürler arkadaşlar,bizimde dileğimiz hiç ayrılmamak ALLAH ta inşallah bu fani dünyada hiç ayırmaz
Ara
Gulguzeliii
rabbım dostlugunuzu kardeslıgınızı hıc bozmasın..
hayallerınızın gercek olması dılegıyle..
paylasımın ıcın tesekkurler...
deryalım
janım ya çok güzel anlatmışsın herşeyi...
gözyaşlarımla beraber okudum,eski günler geldi aklıma,her deliligi yaptıgımız günler....:'(:'(

bugüne kadar hep en zor günümde yanımdaydınız,sizden destek aldım ve ayakta durdum yoksa çoktan bitmiştim ben :'(

bende SİZLERİ ÇOK SEVİYORUM İYİKİ VARSINIZ....
Ara
sevdalım
bir dert gelince pes etmek en kolayıdr deryalım önemli olan o derdin dermanını aramak,sen güçlüydün ve ayakta durdun biz sadece senin güçlü tarafını görmeni sağladık,emin ol her düştüğündede seni tutucaz hayattan yaşadıklarından sakın korkma canımmmmm:k::k::k:
Ara
y3l!s
OoOooo ߀N Neler qörüyorum ßöleSmile
canlarım ßen!m kısaca özet qeçmişsin herşeyi, yaa evlendim ben sonunda uçtum aranızdan ama yüreq!m hep s!z!nle özledim delilikleri,özled!m cocukluğumuzuSad
sizleri cok sevioyorum ne kadar uzak kalsakta yüreğ!m s!z!n !ç!n hala atıyor, bunu unutmayın kojaman muju mujuBig Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 06:49 AM