:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
?zlem ?zerine a?k mektubu
Son Noktam
?zlem ?zerine a?k mektubu[SIZE=1]
Sevgilim

Sen gideli ka? saat oldu ? Ka? g?n ge?ti, ka? hafta..? Saymad?m.. Bana y?zy?llar ge?mi? gibi geliyor. Son anda sen giderken g?zlerinin bu?usunu b?rakt?n.. ?imdi sis i?inde b?t?n d?nya. ?i?ekler g?zya?lar?m? i?ti, sen onlar? k?ra?? san?rs?n, ?iy san?rs?n.. oysa hepsi benim g?zya?lar?mla ?slak..

Sevgilim ?zl?yorum seni.. Bir balta indirildi, i?imden bir a?a? k?k?yle devrildi. G?zlerimden akan ya?tan belli de?il mi, i?im kan?yor. ?zlem bir bulut gibi sar?yor beni, ku?at?yor . Seni sevmek bir sonsuzluk gibi b?y?yor i?imde. Haftan?n her g?n?ne, ge?en her saate senin ad?n? verdim. Senin ad?nla ba?l?yor mevsimler, y?llar sen varsan i?inde, ge?erli...

?zlem bir ya?mur gibi ya??yor ?st?me. Damlalar y?re?ime vuruyor. Gecenin karanl???nda bir ba??nay?m.Uykular?m b?l?k p?r??k. B?t?n r?yalar?mda sen.. g?zlerim kapan?r kapanmaz g?zlerin yakla??yor. Sonra bir r?zgar al?p seni, benden uzaklara g?t?r?yor.

Geceler boyu sabahlay?p u?runa, bo?lu?a d??t???m sevdi?im, bir tanem, g?zbebe?im.. Y?re?imden m?h?rlendim sana.. ?iirler havalan?yor ku?lar gibi, ?ark?lar a?l?yor yoklu?una.. Sevgilim hayat? sende buldum ben, t?kenirsem sen t?ketirsin beni.

Yoksun, gittin, tek ba??na koydun... Bu nas?l bir ?zlemdir, kendi g?vdem ate?ten bir g?mlek.. yan?yorum..Yetti art?k, yeti? n'olur dayanam?yorum.

[/SIZE]
Ara
yalcin_33
bitirdin ben abi ellerine sağlık ...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  liseli bir gencin intihar mektubu sHeqKer 2 886 04-11-2008, Saat: 10:45 PM
Son Yorum: Seyduna
  Askerin Aşk Mektubu ..... Melek06 1 780 10-12-2007, Saat: 12:55 PM
Son Yorum: esmerbela
  bir sevenin son mektubu djseninim 4 503 05-27-2007, Saat: 12:46 PM
Son Yorum: djseninim
  aşk mektubu TutkuM 6 658 05-23-2007, Saat: 01:48 AM
Son Yorum: TutkuM
  SanaL aLemde sewen geNcin inTihar meKtubu... ßLacK_DragoN 0 499 03-31-2007, Saat: 08:10 PM
Son Yorum: ßLacK_DragoN

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-18-2024, 08:54 AM