:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
korkmayınnnn bnmmm:)
kı@ymı@k=)
herkes kendine göre bişeyleri beğenir ama olmamış yaa biraz özenti gençlikkk
Ara
..TuuCe..
ya bence özenti demek dogru diil arkadasım..kendine göre bi zevki var demekki ve bu illa özenmekle olcak die bişey yok gibime gelioo..
Ara
kı@ymı@k=)
Iyi öyle Olmasinn Ama Kendimi Kandirmiş Olurummm Bu Bana Göre Böyle Ama Başkalari Farkli Düşünebilir Yorumlamaya Açilmiş Bende Yorumumu Yazdimm Zevkine Karişamam Ama Ilerde Zaten Anlicaktir Neyin Yakişip Yakişmadiğinii
Ara
rocker
cnm tartışmaya gerek yok bu bi özentilik değil bunu bilmen bnm için ii olcak
Ara
AfrâsyâB
rocker Adlı Kullanıcıdan Alıntı:cnm tartışmaya gerek yok bu bi özentilik değil bunu bilmen bnm için ii olcak

sen kendine yakıştırıyosan elaleme ne düşer biliyosun tınnn lama bile Wink Smile
Ara
kı@ymı@k=)
rocker Adlı Kullanıcıdan Alıntı:cnm tartışmaya gerek yok bu bi özentilik değil bunu bilmen bnm için ii olcak

sen kendini bilirsin zaten ben hep genelleme yaparım sorun yaratsada yaratmasada bana özentilik gibi geliyo he değilsede oda senin bileceğin bişey benim zaten karışmaya hakkım yok fikrimi söyledim o kadarr
Ara
chatlaq
korkunç deil oda onun tarzı ama bn böle sokağa hyatta çıkamam heralde.....:S
Ara
PaSakLı@_KonteS
Neden GözLerine ÖyLe SiyahLar Çektin Ki..Big Grin .. Doğal Halin Eminim Çok Güzeldir..
Ara
chatlaq
hee Bide sen korkmayın benim dediğine göre korkulacak bişi olduğuna inanıosunn ......:S
Ara
çσкσ`ρяιη¢єѕ
ßn ßi$he qöremioRum:S
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 04:16 AM