:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Itiraf Ediyorum
BiRiciGim
Yok Gecen Hamiele Olan Arkadasimisa Böyle Yorum Yapilmamisda Benim Garipime Giti Pardon yasin 25 sa profilinde 24 yaziyorduda.....
iyi o benim sucum degil gökhan öyle söyledi belki oda yanlis anlamis olabilir bende sana birsey demedim zaten eger abdestli namazlisindir ama hergün yapsaydin benim garipime giderdi bana böyle sey söylemen ama uzun zamandir yapmadisan beni ilgilendirmez bi kere herkesin dini imani kendinedir sagol beni kardesin gördün icin bende seni bi abi olarak göruyorum zaten yok kizmadimki sadece tuafima giti ondan yoksa tabikide yorumu ve fikirini söylebilirsinSmilecreature sagol sende benim abim gibisin yok astim yokta garipime giti o kadar yaa yoksa niyetim kavag cikarmak filanda degildi öylesine sordum.Evet Insanin istedi gibi olmuyor ama hayat iste napicaz sizde allaha emanet olun
Ara
Yorgun Yürek
allahım seni çocuklarına bağışlasın canım onlara iyi bak olur mu...
Ara
BiRiciGim
Sagol Canim Amin Ins Darisi senin BasinaSmile tamam sen söylemesen bile ben bakiyom zatenBig GrinBig GrinTongue hehe
Ara
SheKeR_06
Allah cocuklarını sana baıslasın yaa gercekten cok erken ewlenmissin bea nese canm inş. hic kimse boyle hatalr yapmaz we sen suanda ewlenip bosanmıssın yasında genc bekarsinda ne yapıp yapmadıın kimseyi ilgilendirmez bence
Ara
BiRiciGim
sagol canim amin ins evet bencede kimseyi ilgilendirmez kimseydide takmam zaten yazanlar buyursun yazinlarda sanki takicamda takmiyorum zaten:=) yorumun icin tsk.
Ara
HIÇKIRIK
allah çocuklarına bağışlasın seni cnm hiç birşey için üzülme
allah seninde bir gün yüzünü güldürecektir emin ol
Ara
BiRiciGim
Sagol canim,
ne takiyorum nede üzüluyorum amin ins canim sagol
eminim güldürcektirSmile
Ara
CReATuRE
profilim geçen seneden beri üye olduğum için 24 SmileSmileSmileSmile Ama dediğim gibi kimseyi kafana takma sen kendi yaşamına bak WinkWinkWink
BiRiciGim
Smile hmm tamamBig Grin öyle yapiyorum zatenBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
AfrâsyâB
bende itiraf ediyorum çocuğum yok 19 yaşındayım dulum bayanlara duyrulur Smile sansasyon olcakmı bakalım SmileSmile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  itiraff EdiyorUM :) bEn oNu SeViYoRuMMM Shimariq_Shey 38 2,304 04-15-2022, Saat: 04:40 AM
Son Yorum: wildfang
  bi itiraf daha djseninim 6 412 04-14-2022, Saat: 06:41 PM
  Benden de bi itiraf...Çağlamı Seviyorum...:D coNrad 1 407 04-14-2022, Saat: 01:59 PM
  Itiraf Ediyorum djseninim 23 968 04-14-2022, Saat: 07:45 AM
  Hehehe İtiraf Ediyim Bari... ZeNiTH 32 1,173 04-14-2022, Saat: 03:17 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 02:13 PM