:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gitme VakTİ.......................
€BeRimSin
Kelimelere veda etmenin zamanı geldi.
Önem verdiğim ve kelimelerden daha değerli, yazmaktan daha değerli şeyler var çünkü hayatımın içinde. Bir kaç kelime yazsam ne olur yazmasam ne olur ki?
Mühim olan, mühim insanlara gerekli olan şeyi verebilmektir hayatta.

Güzeldi burada olmak. Güzel arkadaşlarım oldu. Değer verdiğim güzel insanlar oldu bu güzel sitede. Zaman zaman kızdık. Üzüldük. Tepki verdik.
Hata yapanlar oldu. Hataya uğruyanlarda oldu.

Artık gidiyorum ben. Gidiyorum da dönmemek üzere değil uzun bir seyahata çıkmam lazım.. Eğer Rabbim kısmet edip beni yaşadığım şehre getirirse tekrar geleceğim..Aranızdan ayrılma zamanıdır şimdi.
Geride bıraktığım bir kaç satır kelimem olacak.
Pckopatım canım Kanaryam Smile €n çokta seni özlecem varya aklıma geldikçe güler dururum artık..Neyse çok konuştum, Hakkı bana geçen arkadaşlarımdan haklarını helal etmelerini istiyorum. Benden yana zaten helaldir.
Hepinize saygı vede sevgilerimi yolluyorum.
Hoşçakalınız.
PCKoPaT
GiTmee.. Sad
Âh be.
Ara
ÐŽeşaren
Hic oldumu bu ayrilik şimdik ?

InşaAllah seni tekrar aramizda görürüz €zberim ..
Seni cok özleyecez Sad
Ara
ÇiLeK
Gitmeler olmasa keşke,gelişler olsun ama gitmeler olmasın...
GİTMEE___GİTMEE BURDAN....yada en kısa sürede burda ol sen özliceksin burada ve eminim ki herkezin hakkı helaldir sana...

Umarım çıktıgın seyhatnetten allahın izniyle yeniden aramıza dönersin....
Burda herkez seni beklicek...Allaha emanetsin seni en kısa zamanda burda görmek istiyoruz vaktin olursa ugraa en azından iyi oldugunu söylee kendine iyi bak umarrım yeniden aramızda oluca<ksın....
herşey ama herşey senin iyi olsun düzelsin..

SENİ BEKLİCEZ BİZİ FAZLA BEKLETME....
Ara
riukeen
+Hoşçakalın
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-05-2024, 06:45 AM