:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
oyyyyyyyyyoooyyyyyyyyyy......:D
PCKoPaT
Sözünden dönen? Big GrinBig GrinBig Grin :yikildim:
Âh be.
Ara
GCLRNFNS
[ses]http://www.fileupyours.com/files/141125/02-KARI%20DIRDIRI.mp3 [/ses]

pcko kısım bu şarkı sana gelsinnnnnn emiiii........Smile
boyun postun devrilsin emi.......Big Grin

oyyyyyyyoyyyyyyyy buda güsel olduu vallaa.......Big Grin

tey teyy pcko karşıtları hadi bakalımm yanadan yandan alttan alttan üstten üstten hopppaaaaaaaa..........:

allah pckonun gazıbından korusunn erkekleriiii pckonun evlendikten soraki haliii....Big Grin:tey::tey::tey:
Ara
AfrâsyâB
en büyük pc ko karşıtı benim Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
GCLRNFNS
çikitamuz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:en büyük pc ko karşıtı benim Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

ee hadi bakalım o saman çikita senide piste bekliyozzz
o samann......Big Grin
Ara
YARGIÇ
Orta Doğu ve Balkanların En Karizmatik Beşiktaşlısı gelmiş hoş gelmişBig GrinAtim yakışıklı karizmatik dostum özletme kendini bu kadar güzel insan hoşgeldinnn:kucak::kiyamam:Big Grin
Ara
EndLess
YARGIÇ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Orta Doğu ve Balkanların En Karizmatik Beşiktaşlısı gelmiş hoş gelmişBig GrinAtim yakışıklı karizmatik dostum özletme kendini bu kadar güzel insan hoşgeldinnn:kucak::kiyamam:Big Grin

bende geldım bende bı hosgeldın banada de tam olsun Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
YARGIÇ
:hayir:Big GrinPckoma saldırımı var bakamBig GrinBig GrinBig GrinYılmaz pcko bekçileriyiz o tükenmekte olan bir neslin son mohikanı son savunucusu lütfen saygılı olalım pckoya sahip çıkalım telef olmasına izin vermeyelimBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
YARGIÇ
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bende geldım bende bı hosgeldın banada de tam olsun Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

Yemek arasındaki aparetif gibi hiçbiryerden eksik olmaz kendileriBig GrinBig GrinGel hadi öpim seniBig GrinBig GrinmckBig Grin
Ara
GCLRNFNS
YARGIÇ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Orta Doğu ve Balkanların En Karizmatik Beşiktaşlısı gelmiş hoş gelmişBig GrinAtim yakışıklı karizmatik dostum özletme kendini bu kadar güzel insan hoşgeldinnn:kucak::kiyamam:Big Grin

yaf kardeşime bak helede nede güsel şeyler sölermiş yaaaa
valla utandım ha şimdiii saol yılmasım sizler cansınız yaa
duygusuzu unutmak kendime ihannettirrr sizleri seviyorum kardeşimmm
eyvallahhhh yılmasımmm ...Smile
Ara
CaNaT
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bende geldım bende bı hosgeldın banada de tam olsun Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

kafkasların ve uzakdoğunun gülü boğazların fatih i yedi cihanın gelmiş geçmiş en serserisi sende hoşgelmişsin

bu olur mu Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-14-2024, 11:03 PM