:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dalıp gidiyorum uzaklara...
ÇiLeK
obo4lt3xt2.gif

Gözlerim her uzaga daldıgında sen geliyosun o uzaklardan bana
Geçirdigimiz o güzel günler beliriyo
Hayalin karşımda oturuyo,elimi uzatıyorum ama tutamıyorum seni
Gözlerim hep uzaklarda seni arıyo

Her nefes alışıpda senin yaşadıgını var oldugunu biliyorum
Benden uzaklarda olsanda
Gözlerimin daldıgı yerde oldugunu biliyorum

İçimdeki özlem uzaklardaki sen belki gelirsin diye gözyaşlarım geliyo
Belki bu gözyaşları seni bana getirir diye
Ama bana şuda yetiyo sen gözlerimin daldıgı yerdesin
Benden ne kadar uzak olmakk isteseyde olamıyosun
Sen hep yüregimde sen hep gözlerimin daldıgı yerdesin

ÇiLeK
12,01,2006

"HARİKAYDI" o güzel yürege sonsuz teşekürlerr...
Ara
ÇiLeK
[SIZE=3]Oysa sadece aşk vardı gözlerinde..sayısız sitemde olsa sözlerinde sen benim biricik mekanımsın vazgeçemediğim. Diyar diyar yollarına adaklar adadığımsın, dönüşü olmayan yollarda kendini öylece yellere savurup da gittin. Bir fırtına misali yüreğimde, poyrazlarını saçlarımda, ellerimde ise kuraklığını bıraktın. Kimseler susuzluğumu dindiremedi; kaç yağmur yağdı bilemem kurumuş yüreğime senden sonra bir türlü içimi serinletemedi. Bi çare bekledi belki de geri dönersin diye her gün o gururunun tepesinden yollarına bakarak ağlamaklı gözlerle oysa ne gelen vardı nede giden…
Ellerim de yeni yüreğe düşmüş sevdanın ateşleriyle, avuca yeni yakılmış kınanın kokusuyla, bir çocuğun karanlıktan korkması gibi sayısız özlemlere hasret kaldım sayende. Korkular gitti benden; en büyük kabusum seni kaybetmekmiş meğerse, sevinçler gitti benden; yüreğimde bayramlar yaşanmaz oldu sayende, hiç kimse bilemez oldu bende ki yolculukları; bulamadım yüreğin neredeydi hangi otobüs beni sana getirebilirdi…
Çınar gibi dimdik duran başım bir bakışınla küle dönüverdi…dünya bana dar sensiz mekanlar zindan karanlığının en büyük ödülü oldu. Düşüncelerim aldı kendini benden firar etti; hiçbir sözümün mantığı kalmadı artık kelimeler ise kifayetini yitirdi. Güldüm kendime aynaya her baktığımda bazen de ağladım sebepsizce sen aklıma geldiğinde dayanamaz oldu yüreğim şaşkın kaldı ayrılığın hezimetiyle..
Şimdi sadece dinliyorum kendimi… zaman verdim gözlerime, yüreğime ve de sesime…ben de ne varsa aldın da gittin çünkü pişmanlığımda hiç olmadı sana karşı oysa aşk vardı gözlerinde. Hangi imkansızlık sürükledi bizi böyle bilinmezlere. Aklımda sadece seni sevdiğim o güzel günlerim ve de içimi yakan ceylan karası gözlerin. Elbet ölmeden önce seni son bir kez daha göreceğim..sen benim yüreğimin tek özelisin...

[/SIZE]
Ara
€BeRimSin
K@rDeLeN Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yüreğine sağlık...tebrik ederim

allah'ım hayallerindeki içindeki sevdiğinle kavuşturur inş

Beğenmene Sevindim Kardelen..Teşekkür ederim Dileklerin için çok SaoL..
€BeRimSin
ÇiLeK Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
obo4lt3xt2.gif

Gözlerim her uzaga daldıgında sen geliyosun o uzaklardan bana
Geçirdigimiz o güzel günler beliriyo
Hayalin karşımda oturuyo,elimi uzatıyorum ama tutamıyorum seni
Gözlerim hep uzaklarda seni arıyo

Her nefes alışıpda senin yaşadıgını var oldugunu biliyorum
Benden uzaklarda olsanda
Gözlerimin daldıgı yerde oldugunu biliyorum

İçimdeki özlem uzaklardaki sen belki gelirsin diye gözyaşlarım geliyo
Belki bu gözyaşları seni bana getirir diye
Ama bana şuda yetiyo sen gözlerimin daldıgı yerdesin
Benden ne kadar uzak olmakk isteseyde olamıyosun
Sen hep yüregimde sen hep gözlerimin daldıgı yerdesin

ÇiLeK
12,01,2006

"HARİKAYDI" o güzel yürege sonsuz teşekürlerr...

HiLaLciğim rica ederim Ayrıyeten bu güzeL Şiirin için de sonsuz teşekkür ederim harika yazmışsın..

Sevgiyle kal...
€BeRimSin
ÇiLeK Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
[SIZE=3]Oysa sadece aşk vardı gözlerinde..sayısız sitemde olsa sözlerinde sen benim biricik mekanımsın vazgeçemediğim. Diyar diyar yollarına adaklar adadığımsın, dönüşü olmayan yollarda kendini öylece yellere savurup da gittin. Bir fırtına misali yüreğimde, poyrazlarını saçlarımda, ellerimde ise kuraklığını bıraktın. Kimseler susuzluğumu dindiremedi; kaç yağmur yağdı bilemem kurumuş yüreğime senden sonra bir türlü içimi serinletemedi. Bi çare bekledi belki de geri dönersin diye her gün o gururunun tepesinden yollarına bakarak ağlamaklı gözlerle oysa ne gelen vardı nede giden…[/SIZE]

[SIZE=4]Ellerim de yeni yüreğe düşmüş sevdanın ateşleriyle, avuca yeni yakılmış kınanın kokusuyla, bir çocuğun karanlıktan korkması gibi sayısız özlemlere hasret kaldım sayende. Korkular gitti benden; en büyük kabusum seni kaybetmekmiş meğerse, sevinçler gitti benden; yüreğimde bayramlar yaşanmaz oldu sayende, hiç kimse bilemez oldu bende ki yolculukları; bulamadım yüreğin neredeydi hangi otobüs beni sana getirebilirdi…
Çınar gibi dimdik duran başım bir bakışınla küle dönüverdi…dünya bana dar sensiz mekanlar zindan karanlığının en büyük ödülü oldu. Düşüncelerim aldı kendini benden firar etti; hiçbir sözümün mantığı kalmadı artık kelimeler ise kifayetini yitirdi. Güldüm kendime aynaya her baktığımda bazen de ağladım sebepsizce sen aklıma geldiğinde dayanamaz oldu yüreğim şaşkın kaldı ayrılığın hezimetiyle..
Şimdi sadece dinliyorum kendimi… zaman verdim gözlerime, yüreğime ve de sesime…ben de ne varsa aldın da gittin çünkü pişmanlığımda hiç olmadı sana karşı oysa aşk vardı gözlerinde. Hangi imkansızlık sürükledi bizi böyle bilinmezlere. Aklımda sadece seni sevdiğim o güzel günlerim ve de içimi yakan ceylan karası gözlerin. Elbet ölmeden önce seni son bir kez daha göreceğim..sen benim yüreğimin tek özelisin...

[/SIZE]

Uyup kalbinin sesine ararsın beni belkide alevlenir içimizde kor ateş
bak birtanem!
Dinle beni...
Duy beni!
Silinmiyor hayalin gözlerimden ne yapsam ne etsem faydasız unutamıyorum seni kahroluyorum özleminden....
..TuuCe..
cok güsel olmusss_ellerine,yüreğibe saglık Smile
Ara
€BeRimSin
Teşekkür ederim Tucce Beğenmene Sevindim..
By Lonelyman
Süperdi bizlerle paylaştığın için çok tşk Smile
€BeRimSin
Rica Ederim.. Beğenmene Sevindim... Smile
ÇöL RüzgaRı@
Yüreğine sağlık hasan
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Gidiyorum. deli yürek 2 419 04-20-2009, Saat: 10:57 PM
Son Yorum: deli yürek
  GidiyoRuM.... ÇiLeK 19 1,210 09-06-2008, Saat: 09:36 AM