:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Leader foruma girmesin:p ( çözüldü )
HIÇKIRIK
evet serseri katılıyorum sanaBig GrinBig Grin
Ara
MorciveT
Tolga'nın buraya gelmesi forumu yavaşlatabilir, bunu isteyerek yapmadığını hepimiz biliyor olmalıyız. Forumun bazı güncellemelere, kayıtlara ve düzenlemelere ihtiyacı var, bunu birisinin yapması gerekli ve bunu en iyi şekilde yapabilecek tek kişi Tolga. Keyfi bir durum olmadığı, tek sebebinin forumun gereksinimlerini karşılarken oluşan yavaşlamadır.

Ona minnet borçluyuz ki, güzel insanlarla güzel dostluklar kurabilme imkanını bize sunmuş.
Ara
Rüya Güzeli
ManeSia imza iStiyorum diyorsun imzamda hata oLuştu diyorsun ve ßu iStekLerinin yerine getiriLmesi içinde ßu tür ufak ŞeyLere katLanmayıda ßiLmeLisin.
Ara
MaNeSiA
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Leader bırazdan uacarak gelcek maesıa yaa:S:S:Ss

leadersız forum mu olur....Manesıanın amacı yonetımı yıkıp yenı yonetım kurmak sanırım Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

beni bi tek sen anlıosunSmile
Ara
EndLess
MaNeSiA Adlı Kullanıcıdan Alıntı:beni bi tek sen anlıosunSmile

zaten kızları anlama konusunda özle bı yetenegım vardır WinkWinkWink;
Ara
MaNeSiA
waaauwwwwBig Grin

süpersin
herkes neden tavır yapıoki sonuçta eğlenmeye çalışıors
adminlik yaprken bile bu kdr ciddiye alınmamıştımBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
EndLess
MaNeSiA Adlı Kullanıcıdan Alıntı:waaauwwwwBig Grin

süpersin
herkes neden tavır yapıoki sonuçta eğlenmeye çalışıors
adminlik yaprken bile bu kdr ciddiye alınmamıştımBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

yok ya tavır felan yaptıgı yok kımsenın ben esprı olsun dıye sölemıstıkm öle Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
AfrâsyâB
manesia bölücülük yapmaya çalışıyo dövün arkadaşlar saçma bi istek bu ya Big Grin
Ara
MaNeSiA
çikitamuz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:manesia bölücülük yapmaya çalışıyo dövün arkadaşlar saçma bi istek bu ya Big Grin

dövün beniSmile:kop:

ya tamam bişi istemiom imzamı geri versinner yeter:p
Ara
AfrâsyâB
vermeyin şuna imza falan ceza verelim Big Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  leader buraya MaNeSiA 4 678 08-09-2009, Saat: 11:05 PM
Son Yorum: MaNeSiA
  Leader Buraya melankolik41 5 711 06-12-2009, Saat: 03:46 PM
Son Yorum: Leader
  leader beni gör :) kı@ymı@k=) 28 1,852 05-03-2009, Saat: 04:24 AM
Son Yorum: CReATuRE
  Foruma giriş yapamıyorum şifre kabul etmiyor sevdaliyurek_52 3 570 03-14-2008, Saat: 09:15 PM
Son Yorum: Yenemuko
  Youtube Den Foruma Video Eklemek :S BiRiciGim 15 947 02-01-2008, Saat: 11:55 AM
Son Yorum: BiRiciGim

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 07:26 PM