:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ne oLdu Cocuk?!
ѕqρα кJмя
- Aaa
- Ne oldu çocuk?
- Senin kalene gol olur mu?
- Olmaz mı..
- Sen hiç yenilir misin?
- Yenilmem mi..
- Ama.. Sen Fenerbahçe değil misin?
- Öyleyim çocuk..
- Ama..
- Sen şimdi bırak benim yenilmemi.. Bu takımı tutacaksan canın yanacak‚ haksız kartlar verilecek‚ açık penaltıların es geçilecek‚ gollerin iptal edilecek‚ rakiplerine ofsayt goller‚ haksız penaltılar verilecek‚ bu kadro yetersiz‚ bu teknik direktörle yürümez diyenler olacak.. Takım öyle yönetilmez böyle yönetilir diyenler olacak.. Sen kendine şunu soracaksın; "ben bu takımı şampiyon yapmak istiyor muyum‚ ben burda dünyanın en büyük takımını yaratmak istiyor muyum?".. Eğer çok istiyorsan ‚ ne aleyhine çalınan düdükler ne de söylenenler umrunda olmayacak.. Kim olursan ol tek isteğin bu Fenerbahçelilik coşkusunu yaşamak olacak.. Anladın mı ?
- Anladım..
- Aferin sana! Hadi bakalım desteğe devam..
Ara
AfrâsyâB
elle gol attın mı tüm spor yazarları susacak şampiyonluğu kaptırdın mı herkese çemkirceksin başkanlığı bırakıp geri geleceksin Big Grin Tongue kalecini döveceksin Tongue
Ara
CaNaT
SmileSmileSmile güzelmiş
Ara
ask_sehidi
çikitamuz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:elle gol attın mı tüm spor yazarları susacak şampiyonluğu kaptırdın mı herkese çemkirceksin başkanlığı bırakıp geri geleceksin Big Grin Tongue kalecini döveceksin Tongue

gökhan galıba bundan bahsediyosun yoksa başka varmıydı ...

1195535711.jpg
Ara
AfrâsyâB
yok ya ben öylesine şaka diye demiştim Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin ama güzel ya bu Big GrinTongue
Ara
Qetesh
EhuehuTongue...

Ara
ѕqρα кJмя
iLLa konusacaz mı?

Marad0na eLLe goL attı DÜNYA KUPASI'Nı kazandırdı,bak TSL şampiyonLuğu değiL! DÜNYA KUPASI!
Ara
CReATuRE
Haklısın mert Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin...Görünen köy kılavuz istemez...

Not : Arkadaşlar tatlı bir rekabet içinde olabilirsiniz ama sakın olaki tartışma yada polemik yaratacak kelimeler kullanmayın ve karşı tarafı tahrik etmeyin...
fb19071990
anlasalar

..
Ara
fb19071990
sasasaasasassasaassasasaasas iliç
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Survivor FENERBAHCE-6ALATASARAY Yarışmacıları Belli Oldu Ñ•qρα кJмя 1 1,294 04-09-2022, Saat: 05:44 AM
Son Yorum: wildfang
  Kupa programı belli oldu! Ñ•qρα кJмя 3 338 04-08-2022, Saat: 01:38 PM
  Fenerbahcem?z?n UEFA'dak? rak?b? bell? oldu! blue_belial 7 558 04-04-2022, Saat: 07:22 AM
  Seyrantepe r?ya m? oldu ? Ñ•qρα кJмя 1 305 04-02-2022, Saat: 09:33 PM
  Kezman ger?ek Fenerbah?eli oldu! Ñ•qρα кJмя 1 387 04-01-2022, Saat: 03:35 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-13-2024, 12:30 AM