:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tüm Foruma...
CReATuRE
Arkadaşlar bugün geçmişte yaşadığım bir olaydan dolayı tatsızlık yaşadım ve bunu yaşamamın nedeni birinin gidip sevdiğim insana bişeyler anlatması...

Bu konuların hepsi geçmişte kaldı ve benim için öylede kalmaya devam edecektir...Sizlerdende istediğim bu konuları olur olmaz bi şekilde anlatmamanızdır....Çok şükür ki sevdiğim insan beni tanıyor ve bana inanıyor...

Sizlere sesleniyorum ve bugüne kadar tüm forum ailesinden bir tek kişiye bir yanlışım olmuşsa çıkıp burda söylesin....

Yada bundan böyle benimle ve geçmişimle ilgili hiçbirşeyi benden habersiz sevdiğim insan anlatmasın...Yoksa beni karşısına almış olur...

Eğer ki benimde bu forumdan gitmemi isteyen kişilerde varsa durmam 1 dk bile çeker giderim...Kimsenin gözü arkada kalmasın...

SAYGILARIMLA...
riukeen
Eğer ki benimde bu forumdan gitmemi isteyen kişilerde varsa durmam 1 dk bile çeker giderim...Kimsenin gözü arkada kalmasın...

Öyle birşey isteyen kişiler gidicek abi...
Ara
Qetesh
Geçmiş geçmişte kalmıştır. Ayrıca kimsenin geçmişide kimseyi ilgilendirmez...

Ara
Rüya Güzeli
ÇekemeyenLer yapıyo ßitek ßunu Sna ßi kardeŞ tavSiyeSi ßirßirinize qüveniniz oLduqu Sürec kimSe iStediqi Sonuca waramaz kimSeyi takmayın o ßunu demiŞ aman ßnane diyin qeÇin. ßunun ßenserLeri TanjuyLa ßnm ßaşıma ßikaç defa qeLdii ßis ßir oLduk o kötü inSanı dıŞLadık ßiz ßirßirimize qüveniyorus dedik. Eminim ki Sizinde ßun yaptıqınıza ama ßunu ßirasda ßeLLi edin ßu tür ŞeyLeri kafanıza takıp o qüzeL yürekLErinizi yormayın Smile
Ara
CReATuRE
teşekkür ederim arkadaşlar ama umarım o insanın kim olduğunu öğrenirim o zaman herşey çok daha farklı olur...belki bu yazıyıda okudu ama cevap veremedi birazcık yüreği varsa eğer bana özelden mesaj atsın gamzeyle o konuyu konuşan bendim desin yeterli...
ѕαкℓı@мѕı@η
:S milletin agzi torba deilki. Esraninda dedigi gibi çekemeyen insanlar yapmislardir ki öle olmasa yuzune karsi gelip soylerlerdi ama ne guzelki sevdigin insan inanmamis bunLara ...
Ara
CReATuRE
Zaten sevdiğin insan bana inanmayıpta onlara inanmış olsa şuan beraber olmadık...Ne güzel bir durumdurki çok kısa bir sürede birbirimize güvenmeyi ve elele verip zorluklarla mücadele etmeyi öğrendik...

Benim demek istediğimde bu kişinin erkek yada kız olması önemli değil dürüstçe delikanlı gibi bana özel mesaj atarak bu olayı söylemesidir...
Rüya Güzeli
anLıyorum Cnm ençok o koyuyo inSana kim ßu diosun ondan takıosun kafana ßnada aynıSı oLdu ama ßekLeme ßence çıkmazLar ortaya onLarı yürekLeri yaLanda war çıkıpta doqruLarı söyLemekte yok Wink
Ara
ÐŽeşaren
Her neolursa olsun siz yilmayin, Esraminda dedigi gibi malesef sizleri cekemeyenlerde var ..

Ama sizin sevginize güveniyorum, bunun üstesindende gelirsiniz ..
Her daim sevgiyle kalin ..
Ara
djseninim
bi dk konusu gecen kişi benim ve konuyu yeni gördüm
ben bi açıklama yapmıcam ben gamseye ne dediğimi çok iyi biliyorum
fakat gamzenin azize ne dediğini bilmiyorum merak etme aziz seni istemeyen biri yok burda fakat he bnm gitmemi isterseniz bende giderim
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-05-2024, 05:13 AM