:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Forumda oluşan sorun
HIÇKIRIK
tüh ya yazdığım yazıların kopyasıda yoktu
ya neyse boş ver
Ara
xsearchgirl
YARGIÇ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Size gelince hangi konuda neyi destekleyeceğinize bile karar veremiyorsunuz sadece birşeyi destekleyeyimde gerisi önemli değil havası gülmekte haklısınız çünkü ancak komik oluyorsunuz...
ben neı destekledıgımı bılıorum sen sorun etme olurmu Wink sende konustugun laflara dıkkat et ....!!!!
Ara
YARGIÇ
xsearchgirl Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ben neı destekledıgımı bılıorum sen sorun etme olurmu Wink sende konustugun laflara dıkkat et ....!!!!

Sorun mu?Ben sorun etmem sorun çözerim sorun kısmı sizin ilgi alanınız neyi ne şekilde söylediğimi çok iyi biliyorum uyarı için teşekkür ederim söylediğiniz şeyleri uygulamanızı tavsiye ederim...Cool
Ara
Rüya Güzeli
ßnce önemLi oLan konuLar fLn deqiL.konuLarın önemi oLmaması Lzm sonuçta ßiLinçLi ßir ŞekiLde konuLar ßiLerek siLinmemiŞ.ßurda amaç Tecrüße puanı yapmak mı_?
Umarım ßöyLe sorunLarLa ßi daha karŞıLaŞıLmaz. Canınız saqoLsun Cana qeLceqine maLA qeLsin Big Grin
Ara
AdAmIn1i
Ayda Bi Eski Yedek Yüklenio Sanırım Big Grin
Ara
AfrâsyâB
ya birbirinizi kırmaya gerek yok yaaaaa isteyerek bilerek bişey yapılmadı tartışmayalım artık yaaa Smile
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 03:42 AM