:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bir A?k Mektubu
Son Noktam
Bir A?k Mektubu ?u an 1 ?ubat ak?am? ve r?yamda yine sen vard?n. Saat olmu? gecenin 3’?, herkes uyumu?, annem, babam, karde?im, bende uyumu?um ama g?nl?m hep ayakta, a?k?m hep ayakta, onlar hi? uyumad? ki. Seni tan?d???mdan, sana tapal?dan beri g?z?me uyku girmedi a?k?m?n, sevdam?n da. Ne tedaviler arad?m, ne ila?lar kulland?m. ?aresi bir mucize bu hastal???n o da sensin.

A?l?yorum ?u saat, unutma beni a?latan sensin. Uyutmayan, hayat? zindan eden sensin. Ne hayat tat veriyor, ne o olmazsa olmaz dedi?im bilgisayar, ne hava, ne ekmek, ne su,.. sadece ama sadece sensin o tat. Sensin benim hayat?m, sensin.
Benden vazge?memi mi istiyorsun? Tamam kabul. ??ks?n birisi g?ne?e yazs?n ad?n? (benim yazd???m?n yan?na) vazge?erim senden. Ya da sa??r bir ressam, topra?a d??en g?l?n sesini ?izsin bir ka??da o zaman vazge?erim senden. O zaman vazge?erim anl?yor musun? VAZGE?MEM SENDEN.

Benden kalan birka? g?zya?? var bu ka??tta, sana olan a?k?m var. E?er bir g?n a?lars?n olur ya! Bu ka??da a?la. G?z ya?lar?m?z mutlu olsun sonunda. Onlar kavu?sunlar a?klar?na. Biz kavu?amasak da.

Hem ben seni kime vazge?erim? Kimse senin dudaklar?ndaki s?cakl??? vermiyor, kimse vermiyor sendeki o g?zel kokuyu, kimse hissettirmiyor senin tenindeki bu?uyu, hayali, kimse bakam?yor senin bakt???n g?zlerle bana, kimse senin dokundu?un hatta vurdun gibi vurmuyor bana, kimse tutmuyor senin ellerinle, kimse sarm?yor senin gibi kollar?yla, kimse ama kimse sendeki a?k? bana vermiyor. Ben sana mecburum, sonu olmasa dahi.

Kalbim u?arsa o kelimelerin aras?na okurken yakala onu, iyi bak incitme olur mu? Arkada? et kendi kalbinle, dost olsunlar, a??k olsunlar birbirlerine, ?lesiye hem de, s?ms?k? sar?ls?nlar hi? b?rakmas?nlar birbirlerini, vars?n ben onsuzda ya?ar?m, yeter ki onlar mutlu olsunlar.Sana soruyorum? Yak???kl? de?ilim, ?ok zeki de?ilim ama a?k?m yetmez mi sana? Neden ben de?il de seni sevmeyen bir ba?kas? ya da benim kadar de?er veremeyen birisi. Neden? ?unu unutma; K?rm?z? g?llere ula?mak isteyenler ayaklar? alt?nda ezilen papatyalar?n fark?na varamazlar.

Senin u?runa vazge?meyece?im ?ey yok. Gururum hari?. O zaman neden ben de?ilim, neden ba?kas?, sana ba?kas?n?n ellerinin dokunmas?na dayanamam. Buna dayanamam anl?yor musun beni? Neden ben de?ilim Allah'?m? Sebebi ne? Neden Allah'?m neden?
Sana tap?yorum anl?yor musun? Sana tap?yorum? Neden san?yorsun sizin s?n?fa her teneff?s geli?im? Neden san?yorsun hep ba?ka konular aray???m.

?ok merak etmi?tin ya Metin ile benim bildi?im o olay?. S?yleyeyim. Metin bunu R?za’dan duymu?. R?za ona ikinizin beraber oldu?unuzu s?ylemi?. Ben bunu duyunca i?imdeki t?m g?zya?lar?n? o an ??karmak istedim. Sa??r olmay? istedi?im bunu duymayay?m diye, bug?n olmas?n istedim bu olay? ya?amay?m diye, K?r olmak istedim seni hi? g?rmeyeyim diye, kalbim olmas?n istedim sana hi? a??k olmayay?m diye, hislerim olmas?n istedim senin kokuna, s?cak tenine al??mayayd?m diye. Senin olmamak istedim, sana hasret kalmayay?m diye. G?zlerim karard? hi? abart?s?z o an? Metin b?raksa sonsuza dek ?yle kal?rd?m. R?yay? hep seninle kurard?m. Hep ikimiz olurduk, hep seninle olurduk, k?t? kalpliler aram?za girmeye ?al???r ama ben hep mani olur buna izin vermezdim. Her ?ey senin istedi?in gibi olurdu. Bir tek a?k?m?z ortak. Sana adard?m her ?eyimi. Seninle senin kadar g?zel, senin kadar iyi, senin kadar g?zel g?zl?, senin kadar . Bir bebe?imiz olurdu. Ama neyse ki, hatta maalesef Metin beni r?yamdan erken uyand?rd?. VE GENE SANA KAVU?AMADIM.

Hem sana k?yar?m hem kendime? ?l?m? dahi g?ze al?r?m sensin hayat zaten ?l?m bana? Bunlar ?aka gibi geliyor ama ben sana k?yamam . K?yamam sana biliyorsun. A?k?m beni da?lasa da, a?k?n beni mecnun yapsa da, sana k?yamam. Son s?ylemek istedi?im seninle son defa konu?mak istiyorum ve diyorum ki seni ?ok seviyorum.
Ara
yalcin_33
paylasşım için saol dıstum ellerine saglık ...
Ara
tatlı_cadı
çok güzel Sad
paylaşımın için tşk..
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  17 Yaşında Bir İntihar Mektubu... BiRiciGim 12 1,162 03-05-2008, Saat: 04:02 PM
Son Yorum: Patikli_Penguen
  bir aşk mektubu mehmetkılıc 2 509 03-11-2007, Saat: 04:19 AM
Son Yorum: roket55

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-06-2024, 12:00 AM