:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ER'in sanal aşka mektubu
MaNeSiA
bir askerin mektubudur ve sanal aşkına yazmıştır tek bir harfinde değişiklik yapılmadan aynen aktarılmıştır
şuan kosovada askerliğini yapmakta

Alıntı:

[SIZE=3]ßebeğim; biricik sevgilim benim seni o kdr çok seviormki her an aklımasın, kalbimde bir tek sen varsın. Sen benim şımarık aşkımsınSmile .Her halin her hareketin o kdr güzelki her seferinde biraz daha aşık oluorm.[/SIZE]
[SIZE=3]Seninle dolu dolu 3 ay geçti ve san ao kdr bağlandımkisenisz vakit geçmior:'([/SIZE]
[SIZE=3]seni hep sevdim.Bir birimize yalan söylemeyecektik ya hiç yalan sölemedim sana karşı seni hep kırmaktan üzmekten çekindim.[/SIZE]
[SIZE=3]Bazen istemeyerek kırdım biliorm ama seni hiç üzmek istemedim sen benim şımarık bebeğimsin Bir tek benim şımarıkımsın okuyabilmek için çok uğraşacaksın galiba yazım çirkindirde.

Şaun sabahın beşi akşam misafir vardı demiştim sana. Ondan yazamadım sabahta uyku tutmadı yazmaya başladım.
Ayşe yide öptüm senin yerine ama fazla değil kıskanırsın sonra(:
sen kızıncada çok güsel oluosun hoşuma gidior çünkü her halin o kdr çok güsel her hareketin çok tatlı sen belkide heran özleyeceğim her an aklımda kalan yaşamak isteyipte yaşayamadığım tek aşkım olacaksın

Edebiyatımda fazla ii değildir idare edicen artıkConfusedmiley17:
Sana günlüğümden bir sayfa kopardımda yasıorm altı sene oldu daha bi günümü bile yasmadım bunaBig Grin
1 hafta kaldı Sad askerliği mecburan yapmam gerek Belkide uzun süre sesini duyamayacağım camdada olsa gülen yüsünü yosun gözlerini ve dağınık saçlarını göremeyeceğim ama aklımda hep gülüşün ve içten "aşkım" deyişin olacak.Her deyişinde içim ısınırdı.Her üşüdüğünde sarılırdım sana,ama artık onuda yapamam onun yerine sana atkımı gönderiorm Big Grin hem bi ara gönderirim dediğimide hatırlıorm.Şuan boynum da belki kokum siner ama sanmıormBig GrinBig Grin
Üşüdüğün zaman onu sararsın boynuna Gerçi senin gibi güsel birini üşüdüğü zaman yalnız bırakmazlar.Elbet bi saran bulunur Neyse çok felsefe yaptım galiba

SENLE OLAN HERŞEY ÇOK GÜSEL İYİKİ TANIMIŞIM İYİKİ SEVMİŞİM SENİ
BENİ YA UNU YADA SEV AMA SEN HEP MUTLU OL ŞIMARIKIM BİRİCİK AŞKIM O YOSUN GÖZLERİN HEP GÜLSÜN
SENİ SEVİYORUM
[/SIZE]
bende seni sevdim askerim bende seni:'(
Ara
adyge55
güzelmiş Allah sonlarını hayırlı etsin tşkler
Ara
Yorgun Yürek
asyacım murata katılıyom ben
ama bişi merak ettim tanıdık mı bu mektupdaki ??
Ara
MaNeSiA
bilmem
asker tanıdıktaBig Grin
Ara
AfrâsyâB
olay anlaşıldı şimdi Big Grin
Ara
güne$ibük
yaf şu sanalda aşkı biri bana da anlatsın anlamadım gitti????

şehitler ölmez
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
yasamadin ondn Wink
anlatilmazki yalniz_gunes yasanilir
Ask sanaldada reeldede heryerde ask asktir yasamasini biLenlere ... Samimi içten karsilikLi oLduktan Sonra ....
Ara
güne$ibük
bak bunda haklısın yaşamadım.
ama ne hikmetse bana hep sanalda aşık oluyorlar gerçekte deil bunu anlamadım bende????
Ara
CaNaT
Paylaşım için teşekkürler
Ara
ilkem
güzel bir paylaşım
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  b!R ayrılık mektubu!! asi_carisma 8 1,690 04-13-2022, Saat: 02:35 AM
Son Yorum: wildfang
  Sanalda Seven gencin İntihar Mektubu ZeNiTH 33 3,455 04-10-2022, Saat: 01:19 PM
  Bir Baban?n K?z?na Mektubu KesanLee 2 573 04-05-2022, Saat: 03:44 AM
  Veda Mektubu ... Che Guevara Firari Fırtına 17 2,353 04-02-2022, Saat: 08:00 PM
  a?k mektubu.......... bilgeis 4 1,008 04-02-2022, Saat: 06:09 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 01:04 AM