:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sLmmmmmmmmmmm D:
EndLess
InsaLLık vazıfesı uyeLerımızın Zarar Görmesını hıc Istemem Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
The jøkéЯ™
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:HossgeLdın Tuuubacım SmileSmileSmileSmileSmile:

Sen Bakma Jokere..Nurı Alco KıLıkLı bı arkadasımızdır fazLa muhabbete gırmesen ıyı edersın Big GrinBig GrinBig Grin sagLıgın ıcın Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

dün qÖrdük nuRi aLco kıLıkLıyı Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
TuuBaa
Teker teker sorsan Tongue Big Grin
Ara
EndLess
The jøkÃ©Я™ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sen yeterki İste. Big Grin
nerden katılıy0sun Tuvba Big Grin tuvba Dememde Bi sakınca vaRmı Big Grin Burcun ne Tuvba Big Grin Okuyomusn ne i$ yabıosun Big Grin Tuvba benden sıkıldın mı Big Grin Tuvba memleket neRe Big Grin Tuvba kusura bakma Cok soru sordum Tongue Big GrinBig Grin

Joker BıLmıyorum..Farkettın mı..yası Yırmı ..Tugba AbLa dersen Sevınırım Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin Senden buyuk bıLıyosun dımı saygısız herıf TongueTongueTongue
Ara
TuuBaa
Oyun oynamaya gidiom ben Big Grin
Ara
TuuBaa
eft ablayım ben Tongue Big Grin
Ara
EndLess
The jøkÃ©Я™ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:dün qÖrdük nuRi aLco kıLıkLıyı Big GrinBig GrinBig Grin

OnLa rıLacLarı kuLLanmamaıstım ondan oLdu daha oLmıcak ama ..Az daha Kaza cıkcaktı ELımden Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
The jøkéЯ™
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Joker BıLmıyorum..Farkettın mı..yası Yırmı ..Tugba AbLa dersen Sevınırım Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin Senden buyuk bıLıyosun dımı saygısız herıf TongueTongueTongue

bnm ya$ımda 19 ona ßakarsan Big Grin
Forumda arıza war 18 qÖsteriy0r Big Grin
Hem oLsn ya$ın Önemi yok ÖnmLi oLan Boy Big GrinBig GrinBig Grin
boyum 1.85 Big GrinBig Grin
Ara
EndLess
TuuBaa Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Oyun oynamaya gidiom ben Big Grin

Ne oyunu oynucaksın ÇBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin:
Ara
TuuBaa
Tuvba deme :kizgin: Big Grin
Ara