:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
manesianın abisi
MaNeSiA
sen nerden bilion lem adınıBig Grin
Ara
RoTaSz
h.geldiniz Big GrinBig Grin
Ara
TuuBaa
WelCome TongueBig Grin
Ara
MaNeSiA
insan hoş buldum der beBig Grin
Ara
Fugit
Gelenler ho geldi
Ara
Afrodisiac
Ho$$GeLDıN Big Grin
Ara
Fugit
Merhabalar Günaydınlar olsun
Ara
MaNeSiA
ooooooo faruk hala hoş buldum dememişsinBig Grin
Ara
Aşksı@z
kupa kızı Adlı Kullanıcıdan Alıntı:aso nun abisi benim düşmanımdırBig Grin
faruk sana bi sır vercemBig Grin
hiç ii etmedin gelmekle:yikildim:

Neden kupa kızı bu kız beni baya yoruyor ama dört yıldır böyle kahrını çekiyorum.napim.Bu kızcağızıda böyle olduğu gibi kabul etmek lazım deli doludur ama Çok iyi bir kızdır bunu samimiyetimle söylüyorum.kalbi temiz arkadaş canlısı.sevedimi tam sever birazda içine kapanıktır hep içine atar. yanında olmak güzel ama.

Sevgili arkadaşlar buraya beni dilek getirdi iyikide getirmiş sizlerin sıcak ve yakın ilginiz sanırım benide buraya bağlıyacak.hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum hepinizin kalbinden sevgi ve aşk eksik olmasın birde cebinizden paranız.
Ara
*AnGeL_GirL*
Aşksız Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Neden kupa kızı bu kız beni baya yoruyor ama dört yıldır böyle kahrını çekiyorum.napim.Bu kızcağızıda böyle olduğu gibi kabul etmek lazım deli doludur ama Çok iyi bir kızdır bunu samimiyetimle söylüyorum.kalbi temiz arkadaş canlısı.sevedimi tam sever birazda içine kapanıktır hep içine atar. yanında olmak güzel ama.

Sevgili arkadaşlar buraya beni dilek getirdi iyikide getirmiş sizlerin sıcak ve yakın ilginiz sanırım benide buraya bağlıyacak.hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum hepinizin kalbinden sevgi ve aşk eksik olmasın birde cebinizden paranız.
öve öve bitirememişsin kızıSmile
da dilek kim? aso demek istedin sanırsamBig Grin
içi beni dışı seni yakıo:yikildim:
bi insan ancak bu kadar güzel anlatılır
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-08-2024, 08:45 AM